Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Здравейтеее

Здравейтеее

Мнениеот moninka » 29 Дек 2010, 23:23

Аз съм новобранец в отглеждането на растения.Имам доста идеи,но трябва и още нещо,за да ги осъществя,а именно-професионална помощ и качествени растения!Забравих да кажа,че съм от Ямбол и около нас няма доколкото знам градински центрове.Намерих такива в Айтос,но никакви отзиви от техни клиенти не намерих.Хубави неща чета за разсадник около Пловдив,но ми е далеч.
Поздрави,очаквам помощ от съфорумци!
Аватар
moninka
Малко цвете
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Окт 2010, 10:15

Re: Здравейтеее

Мнениеот andondm » 30 Дек 2010, 00:02

Не мисля, че можеш да съдиш за нивото на даден разсадник по това , че някой , някъде го е оплюл - причини може да има всякакви. А и на нас българите като че ли ни е присъщо черногледството. А ти какви по-точно растения търсиш?
Аватар
andondm
Малко цвете
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Апр 2009, 19:29
Местоположение: Ямбол

Re: Здравейтеее

Мнениеот cvetar » 30 Дек 2010, 10:34

Монинка,ако провериш в Гугъл,ще се улесниш и ще намериш разсадници около теб.Ти пробва ли да потърсиш с думите "разсадници в Ямбол" ? Виж какво излезе...че има...
http://www.google.bg/search?client=fire ... 0%BD%D0%B5
Има даже в Ямбол.... :-p Не оплювай някого или нещо,взаимствайки чуждо мнение - както и Андон ти е писал.Не знаеш мотивите на хората - а те често са ...неочаквани.Ако си наистина на 13 според профила ти...не прави така.
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Здравейтеее

Мнениеот moninka » 30 Дек 2010, 22:23

нЕ СЪМ НА 13Г,ГРЕШКАТА Е МОЯ-НА 23 съм,но няма значение....Благодаря за линка,досега не съм попадала на него.
Андон,търся различни растения-червена текома,сортове глицинии/намерих от светлозелен/,нандина,арбутус,екзохордус,скимия,една лоза с плътни листа,гроздето е гадно,но мирише на липов цвят,акебия,офики,и разни други,които хем да не са капризни,хем пък да са по-интересни...или такова животно нема? :-vv
Аватар
moninka
Малко цвете
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Окт 2010, 10:15

Re: Здравейтеее

Мнениеот andondm » 30 Дек 2010, 22:35

:pp2
Последна промяна andondm на 31 Дек 2010, 01:02, променена общо 1 път
Аватар
andondm
Малко цвете
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Апр 2009, 19:29
Местоположение: Ямбол

Re: Здравейтеее

Мнениеот ROSSE » 31 Дек 2010, 14:16

Какво се случва тук? :(
Това е форум за цветя-така си мисля аз!Няма място за подобни спорове и злобни обиди!
По природа интелигентни-да се запазим такива и през Новата Година! :-da
Впрочем приветствам moninka, с добре дошла!Ако търсиш тук приятели-ще ги намериш!....Но викай така,както искаш да ти се отговори! :da
.....та от какви растения имаш нужда?Мога да ти изпратя нещичко!
Желая ти успехи не само в градинарството! :da
Salut,c`est encore moi! Salut, comment tu vas?
Аватар
ROSSE
Средно цветенце
 
Мнения: 466
Регистриран на: 24 Ное 2009, 14:00

Re: Здравейтеее

Мнениеот cvetar » 31 Дек 2010, 16:08

ROSSE написа:Какво се случва тук? :(
Това е форум за цветя-така си мисля аз!Няма място за подобни спорове и злобни обиди


И аз смятам така - затова предупреждавам всички потребители,че ще трия особено в темите за цветя всяко мнение,неотнасящо се до темата и съдържащо обидни думи или необосновани обвинения.Имаме си бърборилник,имаме си чат и лични съобщения - говорете си там за онова,което според мен няма място в цветна тема.Форумът не е място за избиване на комплекси или за създаване на дрязги !!!
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Здравейтеее

Мнениеот cvetana_kostova » 01 Яну 2011, 16:53

:? Какво е това-неразбирам?Форум за цветя мисля,а не за правопис.Аз съм обикновена жена-непретендирам за кои-знае какво образование,но се обърках,като прочетох горното.Мислех си че тук ни обединява любовта към цветята.Аз съм от Видин,нямам више образование.Неразбрах има ли разделение в обичта към цветята :? ,в Пловдив повече или по малко се обичат цветята?Вместо да се леят пожелания,то някаква злоба се излива и то във форум за цветя :l Зашто не се усмихнете и да си пожелаете повече цветенца да ви радват през 2011г. :pp2 ,аз ви го желая от сърце :pp4
cveti-53
Аватар
cvetana_kostova
Малко цвете
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Ное 2010, 18:05


Назад към БУРГАС

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron