Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Очаквайте скоро...

тук можете да намерите новини за сайта

Очаквайте скоро...

Мнениеот Gradinar » 22 Яну 2009, 15:05

Очаквайте скоро пускането на нова секция във форума "Предлагам/Търся".
Във нея всеки потребител ще може да опише какво цвете предлага, да му сложи снимки и при желание може да му слага цена. Ще може да се описва търсено цвете, отново възможност за описание и снимков материал.

Подобен сайт е http://prodavalnik.com , но той е доста комерсиален. Смятам да наблегна най-вече на търсенето и предлагането между потребители без заплащане, но ще оставя и опцията за заплащане при желание на потребител.

Ако имате някакви допълнителни идей или предпочитания пишете :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот Strict » 22 Яну 2009, 16:13

дадения линк е неактивен :f
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър


Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот milica » 22 Яну 2009, 17:54

Gradinar написа:Очаквайте скоро пускането на нова секция във форума "Предлагам/Търся".
Във нея всеки потребител ще може да опише какво цвете предлага, да му сложи снимки и при желание може да му слага цена. Ще може да се описва търсено цвете, отново възможност за описание и снимков материал.

Подобен сайт е http://prodavalnik.com , но той е доста комерсиален. Смятам да наблегна най-вече на търсенето и предлагането между потребители без заплащане, но ще оставя и опцията за заплащане при желание на потребител.

Ако имате някакви допълнителни идей или предпочитания пишете :)


Това кога ще заработи ?
Аватар
milica
Малко цвете
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Яну 2009, 17:51

Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот mama Dani » 22 Яну 2009, 20:23

Това е чудесна идея, аз лично ще подарявам каквото мога, макар да е два милиметра - щом мога да доставя радост на някой - не бих се замислила. никога не бих продала на приятел- форумец. :-p
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот Strict » 22 Яну 2009, 20:50

mama Dani написа:Това е чудесна идея, аз лично ще подарявам каквото мога, макар да е два милиметра - щом мога да доставя радост на някой - не бих се замислила. никога не бих продала на приятел- форумец. :-p

Това е чудесна идея, аз лично ще подарявам каквото мога, макар да е двадесет сантиметра- щом мога да доставя радост на някой - не бих се замислил :) :) :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот mama Dani » 22 Яну 2009, 22:54

ха-хаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот neron666 » 22 Яну 2009, 23:27

:) :) :)
Аватар
neron666
Малко цвете
 
Мнения: 22
Регистриран на: 12 Яну 2009, 23:46
Местоположение: пазарджик

Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот zamakat » 23 Яну 2009, 12:39

Само да попитам -ние нали имаме такава секция -ПОДАРЯВАМ, РАЗМЕНЯМ, ПРОДАВАМ и аз тъкмо си мислех да пиша още неща там и сега се обърках -тя ли ще се преименува или ще има нова още една такава.Аз имам разни цветя за тези дейности и щях да пиша там но чакам някой да ми качи снимките.
Според мен имаме нужда от секция-ТРАНСПОРТ, ДОСТАВКА или нещо подобно когато някой пътува за някъде и........ така де -разбирате ме какво искам да кажа. Не знам кажете си мнението :-D :)
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Очаквайте скоро...

Мнениеот Gradinar » 23 Яну 2009, 13:15

zamakat написа:Само да попитам -ние нали имаме такава секция -ПОДАРЯВАМ, РАЗМЕНЯМ, ПРОДАВАМ и аз тъкмо си мислех да пиша още неща там и сега се обърках -тя ли ще се преименува или ще има нова още една такава.Аз имам разни цветя за тези дейности и щях да пиша там но чакам някой да ми качи снимките.
Според мен имаме нужда от секция-ТРАНСПОРТ, ДОСТАВКА или нещо подобно когато някой пътува за някъде и........ така де -разбирате ме какво искам да кажа. Не знам кажете си мнението :-D :)


Става въпрос за следното:
Секция в която ще могат да се предлагат цветя, семена или резници, като за всяко предлагано нещо ще има възможност да се постави снимка и да се даде конкретно описание. Интерфейса е по-добър и всичко е доста по-разбираемо от сега :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Следваща

Назад към НОВИНИ ЗА ФОРУМА И САЙТА

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], uvqozugomumuh