Добави отговор

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 09:06

Gradinar написа:
Areka написа:Рисуването
DarinaN написа:аз само рисувам , реставрирам - пак стават красиви неща , но не като цветя / като вашите цветя/
и от мене добре дошла на приятелката на Ани , макар че и аз съм от "новите" :D . тук е приятно


Това никак не е малко. Невероятно,но факт е че тук се събираме с невероятна бързина. :D И сега ще издам още и че съм музикант,колкото странно и прекалено да звучи и се спирам с заложбите. :-D :b :da


2 години пиано и много години китара :)

Градинар и ти ли си музикантски заложби, :) виж ти ,как се надушваме хората на изкуството само

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 09:15

DarinaN написа::D , като малка и акордеон - непрофесионално / слухар/ . добавихте още един градус към доброто ми настроение сутринта . при добро желание защо да не организираме едно караоке - не ми се вярва и да не пеете ? няма да конкурираме професионалистите, но пък може и да не се изложим. а и да се изложим все ще има и по - зле от нас - важно е да се забавляваме.
Арека, кажи още малко ?
а на един съпровод на китара , лелееее, ще песни са изпяти по студентските квартири :) / съдържанието не се коментира/ :da



Даре ,ти що чак сега казваш ,че имаш толкова много заложби :f Ама такива сме си ние май цветарите :)Виж,изработеното от ръцете снимаме и можем всички други да видим и да се насладим амас пеенето и свиренето май е по трудна работата :)

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 09:45

допусках, че не може само цветя да харесваме, без да залитаме и по нещо друго красиво. а казвам сега, защото " ако взема да пея :) ще ви се прииска да сте глухи" . шегувам се , разбира се. но все пак съм аматьор :D

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 10:02

Ани преди имах повече време за музика. Сега е по-сложно - работа, мъниче, цветя, сайтове :)

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 10:06

липсата на време е само оправдание - поне аз така мисля

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 10:14

DarinaN написа:липсата на време е само оправдание - поне аз така мисля


Знаеш ли, мисля, че си ужасно права! :) Може би трябва да помисля по въпроса :) Все пак не живеем вечно :)

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 10:17

благодаря, понякога имам проблясъци :)
иначе общо взете съм в парманентно умопомрачение :(

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 10:24

DarinaN написа:благодаря, понякога имам проблясъци :)
иначе общо взете съм в парманентно умопомрачение :(


Не, аз наистина мисля, че си права. Наистина повечето хора за да не свършат нещо се оправдават с друго. Самия аз го правя. Някой интерпретации на това може да се нарече с думата "мързел" или пък "почивка" - всеки както му отърва да го разбира. Но има прекрасни неща за които живеем. За мен специално това са моите хубавици (двечки) и не на последно място хобитата ми. Ех много филосовски го ударих май :) :) :)

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 10:32

защо пък да не пофилософстваме ?
"нямам време" е една от формите да обясниш как нещо няма да стане ... по някакви там причини. защото / това наистина не го разбирам / всеки се стреми да не казва НЕ . и защо ? не - може да означава "не", маже да е "не сега" , но трябма да може да се казва. другото е алабалистика - едва ли би заблудило определени хора.

Re: Ето нещо и от мен

21 Юли 2009, 15:50

Хей, другарчета, кога успяхте да изприкажете толкос много? :D :)

Напълно съм съгласна с вас. :D :)
Добави отговор