раздел декоративно-листни
Добави отговор

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

29 Апр 2009, 19:04

Абе,то хубаво е да пусна снимка но май малко срам не срам НЕЗНАМ.Днес се пробвах но уви нема ,!!!!!!!!!!!

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

30 Апр 2009, 09:56

То тук има обяснения как се пускат снимки във форума.Ама и без снимки - аз ако бях щях да ги разсадя.За което и да е цвете много не се двоумя ,деля разсаждам,рядко да стане фал.Гледай да сложиш хранителна почва.Така почти не усещат местенето.Наскоро разсаждах домати и като взеха,че налягаха -викам си от това домати няма да стават,ама на другата сутрин всички се бяха освестили.

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

30 Апр 2009, 10:56

Малко се притеснявам за коренчетата,да не ги нараня и да го уморя.

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

30 Апр 2009, 15:58

както прецениш

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

30 Апр 2009, 20:27

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11910490
Вече могааааааааааааа!!!!!!!!!!!!

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

30 Апр 2009, 22:12

ИИИиии, бравооооо.Сега трябва да се научиш да я прикачиш направо тук.Като ги видях кафенцата направо им се възхитих .много са добре- големички са . според мен спокойно можеш да си ги разделиш. Разсаждането и без това се прави на пролет.като си е самостоятелно ще може по -добре и по-бързо да се развива.Което ти е излишно използвай за размяна :D

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

30 Апр 2009, 22:23

...Което ти е излишно използвай за размяна...


Да Да Да :P

Аз съм мераклия, не знам за какво ще го заменим ама искам отчаяно кафе да си имам.

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

09 Май 2009, 14:02

:D и аз искам кафенце :-D
:P преди 10 дена си купих семена и ги насадих по 3 в саксийка.разбирам че трябва да мине време ама нямам търпение да се покажат :) ако изобщо се покажат-а до 60 дни много дълго време :P

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

09 Май 2009, 19:53

sisi написа::D и аз искам кафенце :-D
:P преди 10 дена си купих семена и ги насадих по 3 в саксийка.разбирам че трябва да мине време ама нямам търпение да се покажат :) ако изобщо се покажат-а до 60 дни много дълго време :P


А откъде ги купи, казвай и аз да ходя

Re: Декоративно кафе / Coffea Arabica

09 Май 2009, 22:15

HobGoblin написа:
sisi написа::D и аз искам кафенце :-D
:P преди 10 дена си купих семена и ги насадих по 3 в саксийка.разбирам че трябва да мине време ама нямам търпение да се покажат :) ако изобщо се покажат-а до 60 дни много дълго време :P


А откъде ги купи, казвай и аз да ходя

:-v купих ги от магазин за семена. струваха 5 лв. а вътре в пакетчето имаше 15 семенца.влезнах в първият магазин за сортови семена(бяха ми поръчали да купя семена магданоз)и просто попитах.между другото имаше семена на киви но не си взех.търся семенца за мини мандаринки или портокалчета :-p
Добави отговор