Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот ilimili » 03 Апр 2009, 21:20

Ами аз с тъпата тиква,хубаво минах по"П.Славейков",що ли ни гу ударих на некоя просийка...все щеше да има нещо за изхвърляне за мен!А като се сетя,че беще хвърлил цял чувал резници от Абутилони,чак ми се плаче :l .Айде утре батко-в 12,пред 4-та палата.Поне 3броя сме:условието изпълнено! :D
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот tancheto86 » 03 Апр 2009, 21:22

:l :l :l :l :l :l
Ех тоя Пловдив що толкова далече бе..............................ку ни мъ исрам ши тръгна пеш да знайте...все за някой друг ден ши пристигна......а и мой някой да съ смили над мен и на афтостопъ да мъ докара :) :-D
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот mama Dani » 04 Апр 2009, 09:23

tancheto86 написа::l :l :l :l :l :l
Ех тоя Пловдив що толкова далече бе..............................ку ни мъ исрам ши тръгна пеш да знайте...все за някой друг ден ши пристигна......а и мой някой да съ смили над мен и на афтостопъ да мъ докара :) :-D


Уф, Танчеее, ми нидей плака сега де, чи ма фана жал! :l Няма нищо сега, ши додиш пък когато можеш, а нии ща чакаме с китка в ръка миличко! :D
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот tancheto86 » 04 Апр 2009, 10:01

mama Dani написа:
tancheto86 написа::l :l :l :l :l :l
Ех тоя Пловдив що толкова далече бе..............................ку ни мъ исрам ши тръгна пеш да знайте...все за някой друг ден ши пристигна......а и мой някой да съ смили над мен и на афтостопъ да мъ докара :) :-D


Уф, Танчеее, ми нидей плака сега де, чи ма фана жал! :l Няма нищо сега, ши додиш пък когато можеш, а нии ща чакаме с китка в ръка миличко! :D



Мерси мамо Дани Изображение
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот mimoza578 » 23 Юли 2009, 02:24

iskam i aaaaaaaz
Аватар
mimoza578
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Юли 2009, 02:21

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот DarinaN » 23 Юли 2009, 07:47

кво иска туй новоизлюпено девойче ? и да не плаче - ще направим една бригадка, ще му съберем туй - онуй да не плаче. какво искаш, мойто момиче? :b
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот Gradinar » 23 Юли 2009, 08:57

mimoza578 написа:iskam i aaaaaaaz


Мимоза, не мисля, че е коректно и справедливо, а дори и е невъзпитано да се регистрираш във форума и веднага да изкаш да ти изпратят нещо. Бъди по-коректна и възпитана. Опознай хората, виж кой кой е, дай някой съвет ако можеш, просто бъди коректна. Успях от мен.
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот miki0606 » 14 Авг 2009, 14:01

[quote="zamakat"]От това красиво цвете, на което не му знам името, на пролет винаги се появяват страшно много издънки, които подарявам на всеки, който пожелае.


цветето ми харесва когато имате изданка ако желаете може да ми подарите или да разменим с друго цвете.Студоустоичиво ли е?
Аватар
miki0606
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Авг 2009, 13:47

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот zamakat » 14 Авг 2009, 22:58

miki0606 написа:
zamakat написа:От това красиво цвете, на което не му знам името, на пролет винаги се появяват страшно много издънки, които подарявам на всеки, който пожелае.


цветето ми харесва когато имате изданка ако желаете може да ми подарите или да разменим с друго цвете.Студоустоичиво ли е?



Да студоустойчиво и на всичко устойчиво , само че не мога да стоя постоянно на пощата и да пращам на многото желаещи , разбира се че подарявам, стига да се дойде на място и особено на клиенти. :-p Мога да се навия и на размяна стига да има нещо ,което да ме заинтригува,защото имам стотици растения
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Мнениеот lusien » 23 Авг 2009, 16:11

Здравейте и от мен! Знае ли някой от къде в София мога да си закупя грудки от кала, защото много ми харесва, а нямам никаква. Срещала съм само в едно магазинче засадена в саксийка и цъфнала и струваше 15 лв., но ми се стори пожълтяла и за това не посмях да си я купя. Разбира се, ако някой от вас има и продава /разменя/ също ме устройва. Ето тук може да разгледате моите цветя и ако си харесате нещо да разменим за кала.
http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACT ... DER=RATING
Предварително благодаря!
Изображение
Аватар
lusien
Малко цвете
 
Мнения: 28
Регистриран на: 18 Авг 2009, 18:04

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google Adsense [Bot]


cron