Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Какво отглеждате на терасата?

Къде какви цветя отглеждате

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот Strict » 27 Фев 2009, 21:19

жеста е върнат многократно :da
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот zamakat » 27 Фев 2009, 22:08

:) И какво сега - :) искаш да кажеш, че не искаш ли. :-D Или ти е неудобно да кажеш- ще видиш ти като ти я снимам цъфнала :P
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот Pavlina Nikolova » 27 Фев 2009, 23:00

Значи който няма рози - няма. :l А който има - има мини, пък аз на дворските се хвърлям и после си задавам разни въпроси ... Луда работа. :P
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот Charodeika » 28 Фев 2009, 23:19

Pavlina Nikolova написа:Виждам, че Чародейка има на терасата рози. Искам да я попитам от минирозите ли гледа или дворни такива? Защото аз имам роза, посадих я миналата година в кошче за боклук от най-обикновените. Разви се, но далеч не блестящо, както се надявах. Та искам да попитам каква е тайната на красивите ти рози - сортът или начина на отглеждане? Е, аз миналата година малко късно я засадих де и беше топличко ... Тази година се надявам на повече! :D

П. С. Имате страхотни цветя, а аз изобщо не ви и доближавам, а за бройката изобщо да не говорим. :) Но все пак точно вмомента не цветята са ми на дневен ред. :D


ами червената си е мини ,но яз не я подрязвам и и общо взето си е на самоотглеждане целогодишно ,само водичка с маркуча :) а розовката си откраднах резници от един хотел и ги насях в сандъчета ,тя е с мини цветове е но в действителност става много дълга за една година порасна над 2 метра ие висяща ,ако искаш мога да ти пратя резници и от двете ,моята розова я окастрих отдавна че стана голамя ,но ще ти нарежа от хотела :)
Щом затвориш очи,аз ще дойда в съня ти,с нежни кротки коси и с крилете на истинска фея.Тиха песен в нощта сред листата от клен ще запея..И ще бъдем деца и ще бродим в мечти през сияйни златисти пътеки,а когато отвориш очи,аз ще бъда прозрачна сълза ....
Аватар
Charodeika
Напредващи
 
Мнения: 164
Регистриран на: 16 Яну 2009, 18:31
Местоположение: На края на света !

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот КалиД » 01 Мар 2009, 01:37

:da Майки, тя е за тебе,че да не плачеш :P :P :P :) :) :) :-da
Аватар
КалиД
Експерт
 
Мнения: 92
Регистриран на: 21 Дек 2008, 22:22
Местоположение: гр.Девня

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот cvetar » 10 Мар 2009, 14:48

Първите цветове на терасата ми за 2009 г се появиха още в снеговете преди месец...но днес вече и хипеаструмът показа цвят ! Сакъзчетата са полуотворили пъпки...

Изображение

Изображение
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот Areka » 09 Авг 2009, 01:45

Ето ми ги мойте скромни придобивки. За някои може да са обикновени, но за мен са ценни. :D
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Май съм попрекалила със семената на "балсамената" ама ще ги разредя, като усетя, че става тясно. Посях семенцата от пакетите пък да видим какво ще излезе. Само да не ми се изплези пак някой босилек...:)
Areka
Средно цветенце
 
Мнения: 227
Регистриран на: 07 Юни 2009, 02:36

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот stela75 » 09 Авг 2009, 13:15

Ама какво е това на последната снимчица?Много е сладко но не е ли нагъсто?
Аватар
stela75
Средно цветенце
 
Мнения: 104
Регистриран на: 15 Май 2009, 23:27
Местоположение: Славяново общ.Плевен

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот Areka » 09 Авг 2009, 13:25

Ами то е "балсамената" (Impatiens Balsamina) ама съм се пооляла със семенцата. :) Много съм щедра затова... :) Ще се наложи да ги поразредя, но още са крехки и не ги пипам.
Ей това трябва да излезе : Изображение
И цвета незнам такъв, като този, или като от 1-вата снимка, щото едно дават пък друго излиза... :? : Изображение Сюрприз... :)
Areka
Средно цветенце
 
Мнения: 227
Регистриран на: 07 Юни 2009, 02:36

Re: Какво отглеждате на терасата?

Мнениеот stela75 » 09 Авг 2009, 13:43

Ей точно за такова мрънках вчера на една приятелка да ми събере семена.То сега ли се сее?Че гледам че на моята приятелка отдавна цъфти!И тя ми каза че само се разсява из градината.
Аватар
stela75
Средно цветенце
 
Мнения: 104
Регистриран на: 15 Май 2009, 23:27
Местоположение: Славяново общ.Плевен

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към МЯСТО НА ЦВЕТЯТА

Кой е на линия

Регистрирани потребители: emoapoxut


cron