Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Вредите от ваксинирането за най-красивите "цветя"

Re: Вредите от ваксинирането за най-красивите "цветя"

Мнениеот zamakat » 27 Фев 2009, 21:10

Pavlina Nikolova написа:Zamakat, колко много си права!!! :da1 :da1 :da1
Обзе ме едно такова чувство ... , докато те четях ... Направо ме развълнува.
По думите на д-р Гълъбов не бактериите и вирусите са виновни за заболяванията. Те намират и се развиват в своя естествен хабитат - болната тъкан. А как тъканта, респективно организмът, да са здрави - храна и пак храна! Дала си много ясен отговор, че правилното хранене е в основата на здравето. Шапка ти свалям!
Естесвено хигиената не бива да се пренебрегва, а ако се наложи - билколечение, хомеопатия и освобождаване от стреса. Излишното тъпчене с химия е абсолютно вредно.
Защо ли не се очудвам, че именно във форума за цветята (все пак те са природни създания) намирам съмишленици, а във форума на http://www.mamaibebe.com/ направо ме изядоха само заради това, че съм посмяла да имам различно от тяхното мнение и снощи темата ми е била заключена! А аз само им показах другата гледна точка и се опитах не да ги настройвам срещу ваксинирането, а да им кажа, че аз мисля така и искам да имам право на избор. Но явно не само знанието, ами и демокрацията им липсва ...
Аз мисля да й засилвам имунната система с храна и билки, не възнамерявам да я тъпча с лекарства (дори й спрях вит. D), но с тези ваксини не знам какво да правя ... :l

Павлинче - радвам че си такъв млад човек с такива широки разбирания и отворен за познания относно здравето ,добре,че си се усетила по рано ,докато не сте го загубили като нас.Бяхме стигнали в следсвие на традиционното неправилно храненедо там,че почти нямаше болест,която да я няма в нашето семейство.Добре че попаднахме на книгите на -Лидия Ковачева, Атерхов,Харви и Мерелин Даймънд, Пааво Айрола, д-р Норман Уокър, Пол Брег,Г. П.Малахов ,следим публикации на д-р Л. Емилова,д- Пашкулев.,Петър Дънов,Петър Димков,Микулин и Луи Куне и др. Ако искаш да си отговориш на всички въпроси за здравето.Ако те интересуват повече подробности ще ти кажа имената на книгите.Доверие в официалната медицина отдавна нямам- доверих се на тези посочени по горе хора, които са били смъртно болни и официалната медицина не е можела поникакъв начин да им помогне и те са намерили пътя към здравето и са успеле да достигнат дълбоки старини.Прилагайки тяхната система за гладолечение и природосъобразно хранене вече повече от 15 години мога да кажа,че вече живеем живот без болести.С Лидия Ковачева се срещнахме лично,за да и благодарим за книгата,която преобърна живота ни.Мога много да разказвам за дългия и труден път но много малко хора те разбират и вече малко говоря за това защото както и тебе в оня форум хората не те разбират .Инерцията и традициите в неправилното хранене са много силни . Много пъти съм се опитвала да помогна на хора,които страдат и аз знам лека за тяхната болка -казвам им че трябва да се премахне причината довела до тежката болест, а те-не аз ще отида на лекар,.Добре и какво ще ти помогне той-официалната медицина лекува следствието и почти никога в 10 минутния преглед не се интересуват как си живял какво си ял ,за да се стигне до тук.Отиваш на преглед и гледаш лекарят и той болен колкото теб,че и повече и сам себе си не може да излекува.Понякога виждам майки ,на които децата кашлят и подсмърчат,задръстени със слуз и тя му дава шоколад или бомбони.Аз й казвам -не му давай това, че това е вредна храна и слузообразуваща,но кой да те чуе и хората си карат както си знаят, но Пол Брег казва,че природата е дала на човека уникално тяло икато дете на природата тя е дала и неговата храна,но тя няма крака да избяга и крила да отлети, или пък е преработена до неузнаваемост и пакетирана в лъскава опаковка.Такава храна въобще не трябва да се яде.
За другия форум -не се ядосвай и на мен се случи същото преди да дойда тук -при тези прекрасни хора.
За ваксината ще ти кажа какво да правиш - нищо просто няма да ходиш и няма да му я правиш.На малкия син като пратят известие той не ходи и какво -нищо , какво ще ми направяткакво ще те съдят ли или за глоба няма как да те накарат да платиш,ако не искаш. Ние като не отидохме последния път така и си мина .Според мен няма създаден репресивен апарат ,който да се занимава с такива които не са подложили децата си под ножа .Повечето са послушни овчици и правят каквото им се каже въобще българите сме си така-за всичко карти, номера на коли и пр.
Според мен ваксините са едно от камъчетата , с които замерваме прозореца(здравето) и той рано или късно се счупва.
Някой в първия момент може да си помисли,че няма връзка с това което пиша и цветята и растенията. Но друго си е да живееш в една среда по близка до природата и да си произведеш сам здравословната храна като
Д-р Норман Уокър който е работил в градинката си до 110 годишна възраст.
Затова и аз обичам да си събирам различни растения чийто плодове влияят на здравето.Има една англ.поговорка -.една ябълка на ден -пази доктора далеч от мен.Ооох ,колко много стана писането, а мислите не спират .Защо например нама опастност от предозиране от плодове ако прекалиш.,докато това с всяко лекарство и ваксина е много опасно.
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Вредите от ваксинирането за най-красивите "цветя"

Мнениеот cvetar » 27 Фев 2009, 21:24

Pavlina Nikolova написа:...Естесвено хигиената не бива да се пренебрегва, а ако се наложи - билколечение, хомеопатия и освобождаване от стреса. Излишното тъпчене с химия е абсолютно вредно.
Защо ли не се очудвам, че именно във форума за цветята (все пак те са природни създания) намирам съмишленици... Аз мисля да й засилвам имунната система с храна и билки, не възнамерявам да я тъпча с лекарства (дори й спрях вит. D), но с тези ваксини не знам какво да правя ... :l

Билките са голяма работа ! А знаеш ли за това...аз от 5-6 години не познавам какво е грип...
http://www.citroseptbg.com/prilojenie.html
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Вредите от ваксинирането за най-красивите "цветя"

Мнениеот mama Dani » 27 Фев 2009, 21:45

Не мога да не се включа, макар моето "бебе" да е вече почти на 20 г. Когато и сложиха ваксина против полиомиелит вдигна 40 гр. температура, обърна очите и се предаде направо....обадихме се на "бърза помощ" :) , които ни казаха, че след час могат да дойдат....Тогава увих детенцето в хладен мокър чаршаф, никога няма да забравя как изпищя и плака ...температурата спадна до мярка, която поне не предполага термошок, всички ревахме...от страх и после от облекчение някакво...Ужасът беше тотален ви казвам!!! И сега ако имам бебе :) :) :) - /смях в залата!! - внуче евентуално :) - няма да дам да го бодат просто ей така! Природата си знае работата! И аз вярвам първо в нея. После - на всичко останало. :f
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Вредите от ваксинирането за най-красивите "цветя"

Мнениеот Strict » 27 Фев 2009, 21:50

може бабата да съ подложи на бодване :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Вредите от ваксинирането за най-красивите "цветя"

Мнениеот zamakat » 27 Фев 2009, 21:58

Точно тъй Дани :) ,сега внучетата ще ги гледаме само с билки, ябълки и моркови. :) и ги обграждаме с обстановка пълна с цветя- така нашите цветя ще се чувстват най добре. :da :f
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Предишна


Подобни теми


Назад към ДРУГИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot]


cron