Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Проблем с юката ми!!!SOS!!!

раздел декоративно-листни

Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот uraq » 22 Фев 2009, 19:16

Здравейте!!!Надявам се някой да ми помогне, имам юка стайна от 6 години и до скоро беше в перфектно състояние , днес обаче забелязах нещо много обезпокоително започнали са да се повреждат листата от горе т.е.новите листа...много съм притеснена и не зная какво да правя ,не съм я местила не съм я присаждала...единственото което е по-различно , е че бях слойила до нея други цветя,драцена,бенджамин и още един вид палма...моля Ви помогнете ми със съвет!!!Благодаря!!!
Аватар
uraq
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Фев 2009, 18:50

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот cvetar » 22 Фев 2009, 20:04

uraq написа:Здравейте!!!Надявам се някой да ми помогне, имам юка стайна от 6 години и до скоро беше в перфектно състояние , днес обаче забелязах нещо много обезпокоително ...

Добре дошла ! Ако пуснеш една снимка на юката,ще може и ние да го видим,че да не гадаем на сляпо...
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот mama Dani » 22 Фев 2009, 21:23

Тъкмо това исках да кажа и аз Цветар, пък да видим и дали е баш юка де ... :D . Снимай в близък план горните листа, а също провери за гадинки разни...Чакаме снимка
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот uraq » 24 Фев 2009, 22:26

Ok!Blagodarq Vi utre 6te napravq snimki za de e svetlo i 6te gi izpratq...nadqvam se da se polu4i ne6to...oglejdah za gadinki oba4e edinstvenoto koeto vijdam e edin bql mah tam kadeto zapo4va da tamnee listotot.e.kato iztriq tozi bql prah otdolo se vijda kak listoto e potamnqla...kolkoto za tova dali e Iyka...ami za takava q kupih predi godini ot cvetarski magazin...do skoro
Pozdravi!!
Аватар
uraq
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Фев 2009, 18:50

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот mama Dani » 24 Фев 2009, 22:51

До скоро слънце! Чакаме снимка и пиши на БГ деееееее!!! :D
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот uraq » 25 Фев 2009, 19:06

Благодаря ви много за вниманието, ще ви бъда благодарна ако ми дадете съветчета :-D Качила съм снимките в www.snimka.bg потребител "uraq" с тема на албума "ПРОБЛЕМИ С ЮКАТА МИ!!!" чакам отговори и съвети :D
Аватар
uraq
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Фев 2009, 18:50

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот uraq » 25 Фев 2009, 19:19

и още...днес ходих в цветарски магазин консултирах се с продавачката, четохме заедно разни книги и от симптомите стигнахме до извода че може би има някакви гадинки та тя ми даде нещо, с което да я напръскам два пъти през три дни...имам около 200 цветя и повечето са екзотични...случвало ми се е и да ми умре цвете естествено...и не че правя драми но...сърцето ми се къса при мисълта че може да ми умре юката :l затова Ви занимавам толкова извинявам се за което
Поздрави!!!
Аватар
uraq
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Фев 2009, 18:50

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот mama Dani » 25 Фев 2009, 22:30

uraq написа:и още...днес ходих в цветарски магазин консултирах се с продавачката, четохме заедно разни книги и от симптомите стигнахме до извода че може би има някакви гадинки та тя ми даде нещо, с което да я напръскам два пъти през три дни...имам около 200 цветя и повечето са екзотични...случвало ми се е и да ми умре цвете естествено...и не че правя драми но...сърцето ми се къса при мисълта че може да ми умре юката :l затова Ви занимавам толкова извинявам се за което
Поздрави!!!


Тук основното е да се занимаваме с цветя, така че защо се извиняваш :f , напротив, много ни е драго даже!!! И поздравления за 200-тата китки, нашата зараза яко те е хванала и теб!!! :) Само така, цветята като носител на висше съвършенство в природата най-малкото са ни отдушник от стреса! :da1
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот cvetar » 25 Фев 2009, 22:37

uraq написа:Благодаря ви много за вниманието, ще ви бъда благодарна ако ми дадете съветчета :-D Качила съм снимките в http://www.snimka.bg потребител "uraq" с тема на албума "ПРОБЛЕМИ С ЮКАТА МИ!!!" чакам отговори и съвети :D

Ама душко,дай линк към снимките,че нищо не може да се намери по такова описание ...Трябва да ни дадеш адреса на снимката ти в снимка.бг,за да може да я видим... :f :f
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Проблем с юката ми!!!SOS!!!

Мнениеот uraq » 25 Фев 2009, 23:10

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=10762392
Това е линкът към снимките..... :da
Аватар
uraq
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Фев 2009, 18:50

Следваща


Подобни теми


Назад към ДЕКОРАТИВНО-ЛИСТНИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], oyoeyizoji


cron