Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Агра- Пловдивски панаир

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Strict » 16 Фев 2009, 22:23

аз ши я видя първия ден към 10ч. ши съм там :da
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот ilimili » 16 Фев 2009, 22:27

Абеее,имах си аз някакви такива съмнения,че ще си най-отпред,ама...Тогава имаш бойна задача да ни информираш :da1 .А за Ипомейки,нали си знаеш: :? Очите на 4. :)
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Мериголд » 16 Фев 2009, 23:38

Дано и аз сколасам за сутринта. Уж отварят в 9 часа, но официалното откриване е в 11,30 и малко се опасявам да не висим като прани гащи отвън :( На всичкото отгоре ми изникна един ангажимент за през деня и ще трябва да препускам здраво. Но първия ден си е първи ден (който преварил, той сварил).
Ето ме и мен!
Аватар
Мериголд
Експерт
 
Мнения: 163
Регистриран на: 06 Яну 2009, 03:43
Местоположение: Пловдив

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот marchela » 17 Фев 2009, 08:50

По добре да сте в челните редици отколкото на опашката.
Ако е студено си носете по един термус кафе или по
едно патронче(по ваш избор) :) :) :-D
Изображение
Аватар
marchela
Средно цветенце
 
Мнения: 337
Регистриран на: 04 Яну 2009, 15:53
Местоположение: Айтос

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот zamakat » 17 Фев 2009, 11:27

И при нас както се очертава ще идваме утре.Взимам камера и фотоапарат,а някой да знае случайно колко парички трябват :) :-D .По план трябва да тръгнем раничко, че да сме към 9-10 ч. там.Имаме си телефоните-ще се чуем. :D Ще снимаме всичко и утре вечер среща тук с репортажите. :P Малко разногледи можем да станем.Знам,че на всеки,различни неща ще направят впечатление.Казват,че към четвъртък-петък,времето ще се разваля,а да оставяме за събота и неделя вече всичко ще се е обрало,затова до утре,скъпи другарчета :D :da
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Мериголд » 18 Фев 2009, 21:13

Днес открих Аграта още в 8,45 часа (нали съм с пропуск) и до 9,30 бях пазарила една плачеща японска вишна и една плачеща черница. Палатите по понятни причини не бяха все още отворили, за това утре ще ходя пак. :-vv
Ето ме и мен!
Аватар
Мериголд
Експерт
 
Мнения: 163
Регистриран на: 06 Яну 2009, 03:43
Местоположение: Пловдив

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот ilimili » 18 Фев 2009, 21:50

Браво на теб!Аз май само глупости си накупих.Квамоклит така и не намерих.обещаха ми някои неща,но за петък или събота. :da1
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Strict » 18 Фев 2009, 22:05

пълна скръб на тази Агра :l
купих си еритрина да я възстановя че ми загина предишната
и това е...
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот mama Dani » 18 Фев 2009, 22:49

Предишната "Агра" значи се оказва, че беше мноооооого по-интересна! :D сега като чета и хич няма и да се напъна в студа да ходя...
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот zamakat » 19 Фев 2009, 21:00

Ето и моите впечатления от вчерашния ден.Нямам база за сравнение от мин. години,но да си призная очакваниятя ми бяха по -големи.Отидох повече заради срещата с Мавромати,но срещнах там и ММ-Трейдинг-фирма вносител на семена и лукувици,чийто редовен клиент съм отдавна,защото редовно участват на Флората в Бургас.От тях отново си харесах доста неща-2 цвята хортензии,един особен абутилон , един жълт абутилон, дипладения,пандорея,една от засуканите пасифлори да правя опит навън,соланум.
Чародейче, попаднах на твоите гуави на павилиона на пл. институт за южни култури,бяха по 10 лв.Едната е с големи червени листа,а,плода е голяма круша,другата също е като на снимката, която ти пусна в др. тема и наистина много прилича на фейхуа,а имаше го и него на същата цена, но свърши само за около час -два.От тях си взех и още няколко цитрусчета,които нямах.
На връщане спяхме да се видим с брата на мъжа ми,който живее в Стара Загора и наблизо се намира м.Бриколаж. И там най -неочаквано намерих една луковица,която отдавна търсех-кринум и ще пусна темичка за него.
Освен това се спрях и на едно исмене жълто и две хости.Това е общо взето.Сега голяма работа ми се отвори. Днес пък трябваше да се снабдя със саксии и торф. И колкото повече наближава м.март,толкова по- малко време ще остава за писане. :da1
И не помня още от къде намерих хемантус, еукомис , ацидантера и бяло дамско сърце.
А някъде мярнах и такката на Майкъл- струваше 50 лв и беше доста голяма.Нали съм си разсеяна, да взема да забравя апарата и не можах да снимам нищо, но и то и нямаше много за снимане.Може някой друг да е направил снимки. :-vv
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към ИЗЛОЖБИ И ИЗЛОЖЕНИЯ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot]