Switch to full style
раздел луковични
Добави отговор

Re: кокиче

19 Мар 2009, 20:46

zamakat написа:Ей, Дани ,как успяваш винаги да вземеш мислите от моята глава и да ги изразиш по възможно най-точния и поетичен начин :-p


Ании, това ще да е, защото ви обичкам и мислим еднакво, щот сме малко зевзеци... :P !Така беше и с Марчи! /ма къде е тая, ще взема накрая да дойда и да я натупам! :) /:-p

Re: кокиче

20 Мар 2009, 10:53

mama Dani написа:
zamakat написа:Ей, Дани ,как успяваш винаги да вземеш мислите от моята глава и да ги изразиш по възможно най-точния и поетичен начин :-p


Ании, това ще да е, защото ви обичкам и мислим еднакво, щот сме малко зевзеци... :P !Така беше и с Марчи! /ма къде е тая, ще взема накрая да дойда и да я натупам! :) /:-p


Да бе-уж щеше да се обажда в неделя но не се обади по телефона

Re: кокиче

20 Мар 2009, 22:50

За мен кокичето е самото съвършенство!Първо,чисто,невинно! :-p :-p :-p

Re: кокиче

21 Май 2009, 11:24

:) Здравейте! Вече имам кокичета! Колегата, който обеща не ме е забравил!
Искам да ви попитам - сега ли да ги посадя или да изчакам септември - октомври?
Ще съм ви много благодарна
Надя

Re: кокиче

21 Май 2009, 13:48

ndk написа::) Здравейте! Вече имам кокичета! Колегата, който обеща не ме е забравил!
Искам да ви попитам - сега ли да ги посадя или да изчакам септември - октомври?
Ще съм ви много благодарна
Надя

Обикновено пролетно цъфтящите се садят наесен,сега си почиват,но както и да постъпиш -няма да сбъркаш.Аз съм ги местила и пресаждала по всяко време и проблем с тях нямам.Аз ако бях сигурно щях да ги хвърля направо в земята щото до есента ще ги загубя.Прибирам ги на някое място, после забравям къде,утрепвам се после да ги търся и ги намирам чак напролет случайно,когато те трябва да цъфтят. :-D

Re: кокиче

21 Май 2009, 13:59

Да и аз знам че пролетните луковици са наесен, но съм чула за кокичето че не обича много да се пипа. Та мисля - утре ще пътуваме за вилата - и събота да ги насадя.А пък така се зарадвах на лилиумите... Миналата пролет посадих два, които вече имаха по 1 цвят. Той прецъфтя, не пусна повече нищо, изсъхна и аз реших че съм го загубила. Тази пролет открих и двата се бяха подали около 10 см над земята, с едни целени листа - Супер! Ще ги снимам и дано успея да ги кача да ги видите - Имам и рози!!!
Извинявайте сигурно съм досадна, но понеже около мен няма много цветари... гледам да си кажа!
Поздрави на всички!

Re: кокиче

21 Май 2009, 21:06

ndk написа:Да и аз знам че пролетните луковици са наесен, но съм чула за кокичето че не обича много да се пипа. Та мисля - утре ще пътуваме за вилата - и събота да ги насадя.А пък така се зарадвах на лилиумите... Миналата пролет посадих два, които вече имаха по 1 цвят. Той прецъфтя, не пусна повече нищо, изсъхна и аз реших че съм го загубила. Тази пролет открих и двата се бяха подали около 10 см над земята, с едни целени листа - Супер! Ще ги снимам и дано успея да ги кача да ги видите - Имам и рози!!!
Извинявайте сигурно съм досадна, но понеже около мен няма много цветари... гледам да си кажа!
Поздрави на всички!


Не се притеснявай, всички сме така. :-p

Re: кокиче

22 Яну 2015, 14:26

Ето ги и моите първи кокичета за 2015 година !

Изображение

Re: кокиче

12 Дек 2021, 22:32

И аз искам хубави кокичета :))



пътна помощ София
Добави отговор