Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

ЦВЕТЯТА МИ

раздел декоративно-цъфтящи

ЦВЕТЯТА МИ

Мнениеот sache » 21 Окт 2009, 13:27

здравейте,имам проблем с две от моите красиви цветя. Мандевилата която е с червен цвят не цъфти от половин година,а се развива когато ми я подариха март месец всичко и беше наред моля кажете какво трябва да направя.Другото цвете е декоративна теменужка на нея листата и омекнаха и не се оправят :-p
Аватар
sache
Малко цвете
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Окт 2009, 13:22

Re: ЦВЕТЯТА МИ

Мнениеот cvetar » 22 Окт 2009, 19:22

sache написа:здравейте,имам проблем с две от моите красиви цветя. Мандевилата която е с червен цвят не цъфти от половин година,а се развива когато ми я подариха март месец всичко и беше наред моля кажете какво трябва да направя.Другото цвете е декоративна теменужка на нея листата и омекнаха и не се оправят :-p

За мандевилата ти - за да цъфти,иска много светло /но не директно слънце/ място.Ако не и стига светлина -логично не цъфти.А за теменужката - май си я преполяла...
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: ЦВЕТЯТА МИ

Мнениеот SuN » 22 Окт 2009, 19:42

sache написа: Другото цвете е декоративна теменужка на нея листата и омекнаха и не се оправят :-p

И аз мисля ,че си преполяла. А да не е на много студено ?Пресади я и внимавай с поливките вече :pp7
Аватар
SuN
Средно цветенце
 
Мнения: 100
Регистриран на: 21 Мар 2009, 18:04

Re: ЦВЕТЯТА МИ

Мнениеот sache » 26 Окт 2009, 14:31

cvetar написа:
sache написа:здравейте,имам проблем с две от моите красиви цветя. Мандевилата която е с червен цвят не цъфти от половин година,а се развива когато ми я подариха март месец всичко и беше наред моля кажете какво трябва да направя.Другото цвете е декоративна теменужка на нея листата и омекнаха и не се оправят :-p

За мандевилата ти - за да цъфти,иска много светло /но не директно слънце/ място.Ако не и стига светлина -логично не цъфти.А за теменужката - май си я преполяла...

благодаря! на теменужката наистина водата и е дошла в повече тази пръст която съм си я купила не поема вода.вече я пресадих в нова пръст,а мандевилата я преместих
Аватар
sache
Малко цвете
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Окт 2009, 13:22



Подобни теми


Назад към ДЕКОРАТИВНО-ЦЪФТЯЩИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: uzodequl


cron