Switch to full style
раздел декоративно-цъфтящи
Добави отговор

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

24 Апр 2012, 20:24

Изображение

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

05 Май 2012, 20:23

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

11 Май 2012, 18:07

Ииии...още малко от цъфналите ми сакъзчета от днес

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

17 Май 2012, 18:05

Серията продължава,все по-цъфтящо положението на балкона става....

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

24 Май 2012, 18:31

Малко и от днес

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

28 Май 2012, 12:19

Страхотни сакъзчета имате момичета Изображение Аз сега ги завъждам но много трудно ги вкоренявам нещо ......Някой да ли е вкоренявал във вода , само така не съм пробвала Изображение

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

28 Май 2012, 16:05

Красота чудесни са и аз сега ги засадих направо в саксиите и се хващат само малко време им трябва едно натопих да пробвам и така ,но знам,че направо се кършат и засаждат не се чакат да покарат

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

28 Май 2012, 16:40

borani написа:Страхотни сакъзчета имате момичета Изображение Аз сега ги завъждам но много трудно ги вкоренявам нещо ......Някой да ли е вкоренявал във вода , само така не съм пробвала Изображение

borani, и аз много си ги харесвам ! Сега остава само да уточним за кои точно момичета пишеш в поста си,щото аз съм от другия пол все още... :) :) :P

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

28 Май 2012, 20:00

Извинявам се многоИзображениеИзображение ако съм засегнала някого но никаде няма пол и аз реших че всички сме женки Изображение Чесно казано нямам приятели мъже които да отглеждат цветя , което е много жалко Изображение
А за сакъзчетата щом казвате ще продължавам в пръст пък каквото стане ...! А сучайно някой да има в излишик резници , ще си поема разходите по транспорта Изображение

Re: Pelargonium peltatum / сакъзчета /

29 Май 2012, 09:08

borani написа:Извинявам се многоИзображениеИзображение ако съм засегнала някого но никаде няма пол и аз реших че всички сме женки Изображение Чесно казано нямам приятели мъже които да отглеждат цветя , което е много жалко Изображение
А за сакъзчетата щом казвате ще продължавам в пръст пък каквото стане ...! А сучайно някой да има в излишик резници , ще си поема разходите по транспорта Изображение


Бих ти пратила с удоволствие но моите сега ги хващам дори не знам от кой са :) ако тръгнат на есен
Добави отговор