Switch to full style
раздел декоративно-цъфтящи
Добави отговор

Банан

21 Окт 2008, 13:37

Имам банан от 6 месеца и не иска да расте. Дайте накакъв съвет!

Re: Банан

23 Окт 2008, 09:07

http://cvetq.info/comment.php?comment.news.15.extend
Инфо за банан :)

Re: Банан

24 Окт 2008, 20:12

Стела написа:Имам банан от 6 месеца и не иска да расте. Дайте накакъв съвет!

зависи от условията му на отглеждане....
дай подробности

Re: Банан

17 Мар 2009, 20:44

Една приятелка ми подари банан,но той не изглежда като този на снимката.Има ли различни видове банани ?

Re: Банан

17 Мар 2009, 20:46

TSVETA написа:Една приятелка ми подари банан,но той не изглежда като този на снимката.Има ли различни видове банани ?

Да...има различни банани :f
моя например е красив :-vv

Re: Банан

17 Мар 2009, 21:11

Strict написа:
TSVETA написа:Една приятелка ми подари банан,но той не изглежда като този на снимката.Има ли различни видове банани ?

Да...има различни банани :f
моя например е красив :-vv


Не те разбирам :-D Моят също е красив,но пак не изглежда като този на снимката.
П.С.Сигурна съм ,че е банан...

Re: Банан

17 Мар 2009, 21:29

TSVETA написа:
Strict написа:
TSVETA написа:Една приятелка ми подари банан,но той не изглежда като този на снимката.Има ли различни видове банани ?

Да...има различни банани :f
моя например е красив :-vv


Не те разбирам :-D Моят също е красив,но пак не изглежда като този на снимката.
П.С.Сигурна съм ,че е банан...

Ами те бананите са над 2000 вида...я виж тук....
http://gradinata.bg/index.php?article=93

Re: Банан

17 Мар 2009, 21:43

:) :) :) Майкъл,грозни бананчета няма! :) :) :)

Re: Банан

18 Мар 2009, 00:24

cvetar,благодаря !Много сериозно и изчерпателно обяснение.

Re: Банан

18 Мар 2009, 23:10

Значи..сега се сещам, че ако не бях уморила камара китки сигурно щях да имам вече оранжерия. На времето, преди 10-тина години купих растения за около 150 лв., което на тогавашни цени ще рече към 40 вида,абсолютно неконвенционални за любител цветар /освен моите си - към 60 "разни и разнообразни"/. Съответно по реда си всички загинаха, последен от които един вид банан, който бе станал по-висок от мен. Добре, че мажо бе в странство, че иначе щеше от терасата да ме метне! В един момент си рече - ще мра и това е :l Какво ли не го правих - но загина. Та пак казвам - всичко е много относително, в невероятно гадни условия китките учудващо растат, в много грижи - ненормално мрат. Но не винаги е така. Разглеждай подробно - почва, дренаж, светлина и влажност. Пресади боледуващото растение, промени условията, разгледай корените и виж за вредители и ...може би ще тръгне. :D
Добави отговор