Switch to full style
раздел декоративно-цъфтящи
Добави отговор

Re: Градински кампанули

05 Юни 2009, 09:58

Изображение

Ето ги - опрашват се една друга и сигурно никоя няма да запази цвета и формата си. Май най-добре е пак да търся да си купя пакетче семена....

Re: Градински кампанули

24 Окт 2009, 08:16

s_t_m написа:Да ви покажа моите градински кампанули.

Изображение


Да ви поздравя за прекрасните цветя . Поръчах две от този сорт ,мисля и се чудя колко големи стават самите растения -защото правя смесен бордюр-някъде мернах че към 1 метър и са леко в задната част от бордюра на растояние една педя една от друга-казвайте да пресаждам докато е време-не съм имала до сега кампанули , а много ги харесвам :D

Имам и въпрос за новозенландския лен-на какви студове издържа това растение , има противоречиви данни в цветарските сайтове , пише от зона 8а , което е - 17 "С ...зимни укрития? или да не се правя на хитра и да си ги гледам в контейнери и изнасяне навън лятото?!

Така и така съм около , но не в темата , да взема да попитам и за абелия храсти-някой да има за продаване /раздаване ?! Продаващи разсадници с налични абелии? Ужас , какво алчно шарено мнение сглобих , ама поне от сърце идва и мерак :)

Re: Градински кампанули

21 Май 2013, 20:17

Да се фукна и как цъфна и моята лилава камбанка ( Campanula persicifolia)

Изображение

Re: Градински кампанули

30 Май 2014, 17:30

И тази година на същото място цъфна моята кампанула...явно си е многогодишно растение.И добре се представя !

Изображение
Добави отговор