Switch to full style
раздел декоративно-цъфтящи
Добави отговор

Градински кампанули

30 Май 2009, 10:30

Да ви покажа моите градински кампанули.

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Градински кампанули

30 Май 2009, 10:38

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Градински кампанули

30 Май 2009, 23:16

Да ви кажа само че имам от кампанулите на Мария -розова, двойна .Отначало гледах малко пренебрежително-какво -кампанула мисля си обикновена,но като цъфнаааа :? -направо се очудихдвойна-една в друга. Сега тя е голяма атракция в градината, който я види -пада.А е и много отдавна цъфнала и е много трайна, такъв едър цвят ,и толкова голям грозд-направо разкош.Много ти благодаря ,Мария.Това сега е не само твоя гордост,а и моя :-da :-p Сега виждам,че има такава и синя , другата топчестата имах и много харесвах ,но загубих някъде.

Re: Градински кампанули

31 Май 2009, 11:50

zamakat написа:Да ви кажа само че имам от кампанулите на Мария -розова, двойна .Отначало гледах малко пренебрежително-какво -кампанула мисля си обикновена,но като цъфнаааа :? -направо се очудихдвойна-една в друга. Сега тя е голяма атракция в градината, който я види -пада.А е и много отдавна цъфнала и е много трайна, такъв едър цвят ,и толкова голям грозд-направо разкош.Много ти благодаря ,Мария.Това сега е не само твоя гордост,а и моя :-da :-p Сега виждам,че има такава и синя , другата топчестата имах и много харесвах ,но загубих някъде.

Ох като ги гледам направо срам не срам ще питам -семенца дали имат?ако някой ми даде мноооого ще се радвам :-p :-p :-p

Re: Градински кампанули

31 Май 2009, 20:39

И аз сега ще ги чакам да дадат семенца. То ще цъфнат чак след 2 год. :l

Re: Градински кампанули

31 Май 2009, 20:51

zamakat написа:И аз сега ще ги чакам да дадат семенца. То ще цъфнат чак след 2 год. :l


Ани аз не знаех че на втората цъфтят то наистина да ти се доплаче докато цъфнат :l :l но дано се сдобиеш с повечко семенца поне :D

Re: Градински кампанули

04 Юни 2009, 20:05

Ани, непременно ще ми дадеш семена от твоята! Моята цъфти между синя, сива и бяла и като се опраши от тях, кой знае какъв мороникакъв цвят ще цъфне от нейните семена. :-D Може би сиво с розов оттенък :) И формата не се знае каква ще е... :(

Re: Градински кампанули

04 Юни 2009, 20:20

ОК ,непременно ,само да напомните на есен, че от търчане да не забравя.

Re: Градински кампанули

05 Юни 2009, 09:03

Страхотни кампанулки.Аз имах в лилаво,но с тва мойто местесне
в другата къща нещо ми се загуби :l и сега трябва отново да си
събирам семена.Браво -върховни са. :f

Re: Градински кампанули

05 Юни 2009, 09:58

Изображение

Ето ги - опрашват се една друга и сигурно никоя няма да запази цвета и формата си. Май най-добре е пак да търся да си купя пакетче семена....
Добави отговор