Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум

РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Слонско око

20.00 лева
от Румяна Горанова

Предлагали ли са ви работа в мрежовия маркетинг

Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.

Предлагали ли са ви работа в мрежовия маркетинг

Мнениеот bell » 28 Дек 2010, 13:53

На мен ми се случи преди няколко часа. Обади ми се един познат и дай да се видим на кафе. Почна да ми говори за една нова компания, която променила бизнеса из основи и щяла да донесе доста пари. Хубаво де, но аз от бизнес не разбирам и от търговия също и му го казах, а пък той това не ти трябва, важното било да убеждаваш хората в нещо, а пък ние го правим всеки ден, така или иначе. На мен обаче не ми харесва да правя нещо, което не искам и в крайна сметка той ми се разсърди. Много ми стана неприятно.
Аватар
bell
Малко цвете

Re: Предлагали ли са ви работа в мрежовия маркетинг

Мнениеот jasmine » 09 Яну 2011, 20:30

За мен цялата тази работа е много съмнителна.. Пък и от опит знам, че клиенти не се намират толкова лесно.. Трябва да си много добър в убежденията и манипулацията... Както тази оферта например - гледайте какви манипулативни техники тип Грабо.бг използват тия- http://express.bg - с тиктакащи часовници, само сега, невероятен шанс и така нататък... В подобни оферти все има някакви подводни камъни, някаква уловка..
Аватар
jasmine
Малко цвете

Мнениеот bell » 10 Яну 2011, 16:49

Каква е тази техника?
Аватар
bell
Малко цвете

Мнениеот bell » 24 Яну 2011, 19:09

Много благодаря за мненията, които получих. Кои помогнаха, кои не, но важно е времето, което е отделено за да ми се отговори на нещо, което ме интересува. Четох много, даже вече може да се каже, че съм експерт в тази област и как се правят пари от мрежов маркетинг и се захващам.

Още една седмица, до края на януари включването е безплатно, като поне аз избрах този дистрибутор за спонсор тези момчета http://nwa.ontheweb.bg/. Виждат ми се най-стабилни, а пък и имат горе-долу еднаква бизнес стратегия с моята.

Успех на всички и тази тема може да се заключи вече.
Аватар
bell
Малко цвете

Мнениеот bell » 26 Яну 2011, 18:26

То се оказа много яко. Не знам дали ще имам продажби, но помощта, която ми оказват е много голяма. Спонсорът ми е много свестен човек, а имат и специални онлайн семинари с много хора вътре. Получавам една камара мейли с информация. Има много информация и на тези сайтове за мрежовия маркетинг - Free MLM. Освен това, можете да намерите и още инфо в тази начална страница и в този сайт Chess online Ако продължава всичко в този дух ще е много, наистина много добре. Списък с всички електронни пощи в България http://napred.bg/mail.html
Последна промяна bell на 31 Яну 2013, 07:58, променена общо 2 пъти
Аватар
bell
Малко цвете

Мнениеот jasmine » 11 Авг 2011, 21:55

Ето една MLM с безплатен старт, там поне не може да загубиш нищо :)
Аватар
jasmine
Малко цвете

Назад към БЪРБОРИЛНИК