Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум

РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Драцена маргината

160.00 лева
от Antoinette

Аспидистра (Семейно щастие)

1.50 лева
от Antoinette

Хавортия

6.00 лева
от Antoinette

студоустойчив жълтоцъфтящ кактус за цъфтящ в друг цвят

Няма цена
от Bentan

Продавам увивно цветето -Мукуна пруриенс

Няма цена
от Riguha

Продавам Бенджамин (фикус Бенджамин Midnight Lady)

70.00 лева
от stdarvingov

ТЕМЕНУЖКИ РАЗСАД

0.30 лева
от ФАНКА И. ВЪЧКОВА

Теменужки Трикси - три цвята в една саксия

2.00 лева
от Светличка

Теменужки с голям цвят ( Viola Evo Big)

1.00 лева
от Светличка

Продавам корени МАЛИНИ Херитидж

15.00 лева
от attanasov

Предлагали ли са ви работа в мрежовия маркетинг

Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.

Предлагали ли са ви работа в мрежовия маркетинг

Мнениеот bell » 28 Дек 2010, 13:53

На мен ми се случи преди няколко часа. Обади ми се един познат и дай да се видим на кафе. Почна да ми говори за една нова компания, която променила бизнеса из основи и щяла да донесе доста пари. Хубаво де, но аз от бизнес не разбирам и от търговия също и му го казах, а пък той това не ти трябва, важното било да убеждаваш хората в нещо, а пък ние го правим всеки ден, така или иначе. На мен обаче не ми харесва да правя нещо, което не искам и в крайна сметка той ми се разсърди. Много ми стана неприятно.
Аватар
bell
Малко цвете

Re: Предлагали ли са ви работа в мрежовия маркетинг

Мнениеот jasmine » 09 Яну 2011, 20:30

За мен цялата тази работа е много съмнителна.. Пък и от опит знам, че клиенти не се намират толкова лесно.. Трябва да си много добър в убежденията и манипулацията... Както тази оферта например - гледайте какви манипулативни техники тип Грабо.бг използват тия- http://express.bg - с тиктакащи часовници, само сега, невероятен шанс и така нататък... В подобни оферти все има някакви подводни камъни, някаква уловка..
Аватар
jasmine
Малко цвете

Мнениеот bell » 10 Яну 2011, 16:49

Каква е тази техника?
Аватар
bell
Малко цвете

Мнениеот bell » 24 Яну 2011, 19:09

Много благодаря за мненията, които получих. Кои помогнаха, кои не, но важно е времето, което е отделено за да ми се отговори на нещо, което ме интересува. Четох много, даже вече може да се каже, че съм експерт в тази област и как се правят пари от мрежов маркетинг и се захващам.

Още една седмица, до края на януари включването е безплатно, като поне аз избрах този дистрибутор за спонсор тези момчета http://nwa.ontheweb.bg/. Виждат ми се най-стабилни, а пък и имат горе-долу еднаква бизнес стратегия с моята.

Успех на всички и тази тема може да се заключи вече.
Аватар
bell
Малко цвете

Мнениеот bell » 26 Яну 2011, 18:26

То се оказа много яко. Не знам дали ще имам продажби, но помощта, която ми оказват е много голяма. Спонсорът ми е много свестен човек, а имат и специални онлайн семинари с много хора вътре. Получавам една камара мейли с информация. Има много информация и на тези сайтове за мрежовия маркетинг - Free MLM. Освен това, можете да намерите и още инфо в тази начална страница и в този сайт Chess online Ако продължава всичко в този дух ще е много, наистина много добре. Списък с всички електронни пощи в България http://napred.bg/mail.html
Последна промяна bell на 31 Яну 2013, 07:58, променена общо 2 пъти
Аватар
bell
Малко цвете

Мнениеот jasmine » 11 Авг 2011, 21:55

Ето една MLM с безплатен старт, там поне не може да загубиш нищо :)
Аватар
jasmine
Малко цвете

Назад към БЪРБОРИЛНИК