Switch to full style
Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.
Добави отговор

БАБА ЗИМА ИДЕ!

09 Дек 2010, 16:31

Зазимихте ли си китките?Прибрахте ли топлолюбивите растения?
Когато настъпи този момент,все се чудя!-коя саксия къде да сложа? :-D
И все не ми харесва подредбата-размествам от този прозорец на онзи,от тази стая в другата...
Охххх!
Веднъж да дойде пролетта....
:pp7

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

10 Дек 2010, 08:49

И мен все ме мъчи таз зима и това пребиране на цветята и затова
имам винаги :l жертви зимата и се налага на пролет отново да събирам цветя
нооооо това е само едно цвете все пак! :-D :D

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

10 Дек 2010, 09:37

Едно....ама цвете! :f
Когато го загубим :l , и го търсим отново!
Поне за мен е така! :f

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

10 Дек 2010, 10:51

И при мен е така :) :) не е много на добре нооооо не можем да се справяме с всичко! :f

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

20 Дек 2010, 20:16

Явно при всички е така за съжеление :l сложила съм на всевъзможни места - по цветарници на стените , на самите стени ,поради липса на площ . Сложила съм дори и на кухненските шкафчета отгоре :) . Само и само да се спаси каквото може

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

21 Дек 2010, 15:59

ох,колко ли ми е познато.Това прибиране е истинско мъче :( ние.Учудва ме,че чак сега я има тази тема,аз много рано сам ги прибрала,но да не забравяме-аз сам на северозапад.Лошото е,че наистина няма място,а като си помисля,че преди имах троино повече цветя,а и куче,котка.Сега има мъж и е ужасно тясно. :-D ,въпреки че вече няма куче и котка.Сега цветята са проблем,но за тях се боря със зъби и нокти :-D Вярно цветята са навсякаде,дори по масите,но това е моята радост :da -обичам ги и ме боли като някое ми изсъхне. :l -Да за цветя мога да пиша,но маи прекалявам :P

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

23 Дек 2010, 13:08

И на мен ми умират през зимата, но понеже отоплявам само една стая цветята ми са там, най-често на гардероба и секцията. Лошото е, че светлината им е малко.

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

23 Дек 2010, 13:38

....даааааааааа!Това е зимата! За всички цветари е ПРОБЛЕМ.
Но я попитайте скиорите! :-D Цяла година го чакат това снежно и студено време!
За един е радост,за друг неволя!
:) :l

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

26 Окт 2011, 08:38

Добро утро!Изображение
Време е за кафенце
Изображение
и лека закуска
Изображение
Пожелавам днешния ден да бъде по-хубав от вчерашния за всички нас!ИзображениеИзображениеИзображение

Re: БАБА ЗИМА ИДЕ!

26 Окт 2011, 11:27

Добро утро! :da
Трябваше да кажа Добър ден, с този бавен интернет....ще мръкне!
Добър да е денят за всички !
Изображение
Добави отговор