Switch to full style
Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.
Добави отговор

Re: Дъра-бъра

27 Ное 2009, 22:38

Ани, очаквам с нетърпение да метнем енциклопедичните красоти, които си открила. :) На мен също ми липсвате, но напоследък ангажиментите са доста и така... :D

Re: Дъра-бъра

29 Ное 2009, 11:28

Поздрави днес на всички. :-p Тъдей, моичките са заети и аз се докопах до компа, така че,Ари, ще мятаме Енциклопедията- нали сме енциклопедия все пак и трябва да имаме тема за всяко растение до което се докопаме. :) ,че да се скъсат от завист другите форуми :) ,майтапя се де, да не се обиждат , не знам до колко ще ми стигне деня.Май компа ми действа много като развалидисциплина. :)

Правя ви една сутрешна резходка из моята опустала есенна градинка, може да си помислите , че е в гората,има си и гъбки.

Изображение

Изображение

Изображение

Боровинката

Изображение

Изображение

Изображение

Зимоустойчивия банан,,пострадал малко ,но още пуска листа, още не сме го завили.

Изображение




Изображение

И сега всички вече са тук

Изображение

Re: Дъра-бъра

29 Ное 2009, 16:19

Браво Ани, :pp2 благодарност за тази разходка из натуралното. :) :da

Re: Дъра-бъра

30 Ное 2009, 15:50

Здравейте, хора, как сте днес? :v

Re: Дъра-бъра

02 Дек 2009, 17:05

Здравейте и от мен,каня ви на една виртуална разходка днес из моята гора...с най-игривите ми придружители :P

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Дъра-бъра

02 Дек 2009, 18:11

:D Това ли е гората за която често говориш , блазе ти ,че я имаш наблизо :D

Re: Дъра-бъра

02 Дек 2009, 18:17

zamakat написа::D Това ли е гората за която често говориш , блазе ти ,че я имаш наблизо :D

Работя в обект насред гора - отвсякъде съм заобиколен с великолепна дъбова гора.

Re: Дъра-бъра

03 Дек 2009, 10:32

cvetar , за четириногите симпатяги, гората и за разходката, като цяло благодарност. :D :da

Re: Дъра-бъра

03 Дек 2009, 15:53

Днес с вече добре познатия водач... :) ще ви заведем до Бевърли Хилс... :P за да ви покажем къде се намира - да не си помислите,че е някъде в Калифорния .... :P Направете здрасти с водача и да вървим

Изображение

Такаа...Да повървим малко сега - и ето го и него,най после

Изображение

точно ееей тука е - до клуба на пенсионера в с.Китка... :-p :-p

Изображение

Изображение

оттук нататък е .... :pp3

Re: Дъра-бъра

06 Дек 2009, 11:12

Благодаря, Цветар, успя да ме накараш да се усмихна в този намръщен ден.Наистина много е интересно да погледнеш през очите на другите- Друго се вижда и много е интересно.Човек свиква с ежедневните си гледки , едни и същи всеки ден, а така видяхме нещо друго хубаво , през очите на Цветар.
И къде сте вчера и днес ,никой гък не казва ,спите ли .
Сега и аз ще ви покажа едни работи интересни от моята градина дето никнат всяка година ,стоят си около седмица и после изчезват до следващата година.

Изображение

Изображение
Добави отговор