Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Дъра-бъра

Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.

Дъра-бъра

Мнениеот mama Dani » 04 Май 2009, 09:26

Хайде, пловдивчани, и всички останали, събуждайте се, че ми е много тъжно без вас!!! Тук при мен всичко е мнооого зелено и красиво, смятам след половин час да се метна из гората над нас и да видя какво има там, освен хубава почва за китките.
Изображение
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Дъра-бъра

Мнениеот zamakat » 04 Май 2009, 09:36

mama Dani написа:Хайде, пловдивчани, и всички останали, събуждайте се, че ми е много тъжно без вас!!! Тук при мен всичко е мнооого зелено и красиво, смятам след половин час да се метна из гората над нас и да видя какво има там, освен хубава почва за китките.
Изображение

В промеждутъците от търчането, хвърлям едно око ,и какво да видя мама Дани се появи. Тъкмо беше почнала да ми липсваш. И като спомена гората, си позволявам да ти припомня някои обещания, макарче съм от скромните. :) :) :)
Щото аз като обещая си държа на думата :D
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Дъра-бъра

Мнениеот mama Dani » 04 Май 2009, 09:48

да, и аз ги помня, щото съм от помнещите :-p , да ти кажа ...най-вече заради това обещание отивам, но ти имаш толкова диваци в градината си, че не знам ако извадя каквото и да е -дали вече няма при теб да е цъфнало..., кажи всичко ли да вземам или .....какво точно
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Дъра-бъра

Мнениеот zamakat » 04 Май 2009, 15:39

mama Dani написа:да, и аз ги помня, щото съм от помнещите :-p , да ти кажа ...най-вече заради това обещание отивам, но ти имаш толкова диваци в градината си, че не знам ако извадя каквото и да е -дали вече няма при теб да е цъфнало..., кажи всичко ли да вземам или .....какво точно

Дани,докато уважа компа ,ти сигурно си се върнала от гората и файда няма .вярно ,че имам много дивотийки, ама като си приказвахме преди ми направи впечатление ,че тез от вашия край ги няма при нас. така че ще се радвам ако намериш нещо, нали си от помнещити- знам че знаеш.Или пък нали за това е хронологията на скайпа :) :-p
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Дъра-бъра

Мнениеот HobGoblin » 04 Май 2009, 16:53

Аз пък искам вълк, или горска фея :P
ако не можеш да намериш истината там където си, къде другаде мислиш да я търсиш
http://www.facebook.com/h0bg0bl1n
Аватар
HobGoblin
Експерт
 
Мнения: 346
Регистриран на: 21 Фев 2009, 00:33
Местоположение: София

Re: Дъра-бъра

Мнениеот Neli Maneva » 01 Юни 2009, 12:04

HobGoblin написа:Аз пък искам вълк, или горска фея :P

ти пък много искаш, да не си гледал децко тези дни, то вълк разбирам ама горска фея, такоз чудо само в приказките. Има то горски феи, ама като ти се усучат около врата се оказват горски змии :) Тъй, че искай само вълк :f
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04

Re: Дъра-бъра

Мнениеот keisi-flowers » 01 Юни 2009, 12:38

Neli Maneva написа:
HobGoblin написа:Аз пък искам вълк, или горска фея :P

ти пък много искаш, да не си гледал децко тези дни, то вълк разбирам ама горска фея, такоз чудо само в приказките. Има то горски феи, ама като ти се усучат около врата се оказват горски змии :) Тъй, че искай само вълк :f

:) :) :) Така си е за за феите със змии :)
Аватар
keisi-flowers
Малко цвете
 
Мнения: 96
Регистриран на: 20 Мар 2009, 14:35
Местоположение: asenovgrad

Re: Дъра-бъра

Мнениеот HobGoblin » 01 Юни 2009, 14:29

Neli Maneva написа:
HobGoblin написа:Аз пък искам вълк, или горска фея :P

ти пък много искаш, да не си гледал децко тези дни, то вълк разбирам ама горска фея, такоз чудо само в приказките. Има то горски феи, ама като ти се усучат около врата се оказват горски змии :) Тъй, че искай само вълк :f


:) :) :)
ако не можеш да намериш истината там където си, къде другаде мислиш да я търсиш
http://www.facebook.com/h0bg0bl1n
Аватар
HobGoblin
Експерт
 
Мнения: 346
Регистриран на: 21 Фев 2009, 00:33
Местоположение: София

Re: Дъра-бъра

Мнениеот DarinaN » 09 Юли 2009, 00:06

Здравейте всички :D
Аз искам да благодаря на Танчето, която ми даде от нейното "ЛЮБИМО" /еписция/ :D .
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: Дъра-бъра

Мнениеот tan4eto » 09 Юли 2009, 15:57

mama Dani написа:Хайде, пловдивчани, и всички останали, събуждайте се, че ми е много тъжно без вас!!! Тук при мен всичко е мнооого зелено и красиво, смятам след половин час да се метна из гората над нас и да видя какво има там, освен хубава почва за китките.
Изображение

Привет от Пловдив :da
Радвам се ,че се появи мами :D ,няма ли да се съберем по на една... биричка.нещо ни куца организацията.Чакам включване за среща :da1
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Следваща


Подобни теми


Назад към БЪРБОРИЛНИК

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], osuluwop


cron