Switch to full style
Добави отговор

Re: Да се представим!

22 Апр 2012, 10:37

Лара написа:Привет и от Златна Добруджа - Добрич :da Много ми е готино и задоволително,че съм част от Вас ...


И на нас също ни е готино,Лара...Добре дошла ! А снимчици ще покажеш ли на някое твое цвете ?

Re: Да се представим!

23 Апр 2012, 10:33

С най-голямо удоволствие :D нека само да започнат да се фукат с цветовете си :ppp От скоро започнах да се занимавам с цъфтящи,инак имам много декоративно листни цветенца :pp1 :D

Re: Да се представим!

04 Май 2012, 13:45

Здравейте!
Нова съм във форума (от днес) :D ! Казвам се Росица и съм на 46 години, от София.
Нова съм и във градинарството! Но желание и имам да се науча!
Започнах с 15-20 пакетчета семена на цветя. Насях си малка лехичка покрай оградата на къщата (вилата).
Иначе имам доста цветя у дома в апартамента. 2 големи дървета към 2,50м, 2 по-малки, красива палма, красива къдрава папрат................ и т.н. Не знам латинските им названия, надявам се това да не е проблем?!?! :-D
Привърженик съм на листно-декоративните растения по принцип а и по принуда. У дома, в хола където са ми цветята е доста тъмно - вътрешен балкон с голям кестен пред него. Даже сандъчетата с цъфтящи цветя изнесени пред парапета не виреят.
Всички растения пролет изнасям на балкона та да живнат.
Радвам се, че намерих място където да питам и да споделям скромния си опит.

Re: Да се представим!

04 Май 2012, 16:18

Добре дошла Роси! :pp7

Re: Да се представим!

05 Май 2012, 13:25

Здравейте на всички тук ! Казвам се Мила и съм от Айтос,а живея в къща с мааалко дворче.Но засега ми стига...за малко цветя и куче и две котета.Вие ще помагате,като не се справям...а аз имам доста да чета...

Re: Да се представим!

05 Май 2012, 13:31

Добре дошли на Amerita и Rospop ! :) Чувствайте се уютно тук ...

Re: Да се представим!

06 Май 2012, 22:36

Добре дошли и от мен :) Надявам се да останете доволни :)

Re: Да се представим!

14 Май 2012, 13:22

Здравейте!Искам да се представя.Родена съм на 12.05. и се казвам Дани.Искам да участвам във форумите за цветя и градини

Re: Да се представим!

14 Май 2012, 17:39

da-ni написа:Здравейте!Искам да се представя.Родена съм на 12.05. и се казвам Дани.Искам да участвам във форумите за цветя и градини

Добре си дошла ! Ако ни покажеш и какви цветя имаш с по някоя снимка - считай,че участваш успешно... :)

Re: Да се представим!

28 Май 2012, 09:06

Здравейте казвам се Милка от Сливен следя често форумите за цветя но нямам големи познания за цветята въпреки че с удоволствие ги гледам ще се радвам да ме приемете във вашия
Добави отговор