Switch to full style
Добави отговор

Re: Да се представим!

29 Юли 2011, 14:02

Освен това си имам и градинка, в която направих скален кът с разни билки.Там гледам лавандула,разни видове мащерка,хортензии,рози,тигридии и др.

Re: Да се представим!

29 Юли 2011, 14:30

Здравей Миленка! :da
Добре дошла! Ще се хвалим и оплакваме, ще питаме и отговаряме - всичко отнасящо се до цветята ! :da

Re: Да се представим!

29 Юли 2011, 15:33

И аз да кажа "здравей" на още една варненка.... :) Ще се радвам да пуснеш и да се похвалиш тук във форума някоя снимка - да видим какви хибискуси имаш примерно,какви други ...Добре си ни дошла,Милена !!

Re: Да се представим!

29 Юли 2011, 16:24

Ееееех!Това че Милена е от Варна, съм го пропуснала! :-D Но много се радвам! :da
Още веднъж Добре си ни нашла! :da
:-p

Re: Да се представим!

10 Апр 2012, 15:15

Здравейте и от мен :)
Казвам се Биляна - смейна с едно дете - Лъчезар на 3г и 6м. Много обичам всичко живо в това число и цветята :). Имам най-ралични - хибискус(който за съжаление е много стар и не е цъфтял от няколко години :( ), юка, драцена, алое-та, орнитугалум, великденче, коледниче, спатифилум, теменужки, хамедорея, фалаенопсис, азалия, циклама, циганче, коледна звезда, рози, дифенбахия, бегония, и не се сещам за други сега :)
Като имам време ще кача и снимки :)
Много ви се радвам :))
Поздрави и цветен и красив ден от мен!

Re: Да се представим!

10 Апр 2012, 17:17

Добре си дошла при нас и ...ще се радваме да видим някоя снимка на цветята ти,Неsiona ! :)

Re: Да се представим!

18 Апр 2012, 15:58

Zdraveite i ot men.Az sum Margarita ot Sliven,semeina s edno sladko momi4ence :-p cqloto semeistvo obi4ame cvetqta,vinagi imame po nqkoi nov vid :) 6te raz4itam na po-opitnite za suveti

Re: Да се представим!

18 Апр 2012, 18:17

Добре си дошла,Маргарита ! А снимчици може ли да видим на твоите цветенца ? :)

Re: Да се представим!

19 Апр 2012, 09:07

Разбира се,скоро ще кача снимки :da

Re: Да се представим!

20 Апр 2012, 12:45

Привет и от Златна Добруджа - Добрич :da Много ми е готино и задоволително,че съм част от Вас :-p макар да съм новоизлюпена хихихи :b Попаднах съвсем случайно в този сайт и съм много щастлива,намерих много отговори на въпросите си относно :pp2 Забравих да напиша как и името ми : Дора , на 38 год.имам си две :da1 :da1 надявам се да намеря приятели тук ,както и да се впиша в тази цветна ,ароматна градина :ppp :pp1
Добави отговор