Switch to full style
Добави отговор

Re: Да се представим!

18 Мар 2011, 15:56

С голямо закъснение, за което ,моля извинение! -Добре дошли на всички новорегистрирани цветари!!! :da :da :da
На всички ви желая успехи и цветни емоции :-p

Re: Да се представим!

12 Юни 2011, 12:16

Здравейте,казвам се Ирина,на 41години и съм от Русе. Развъждам сенполии и изработвам дървета и цветя от мъниста. :-vv

Re: Да се представим!

12 Юни 2011, 16:28

Здравей Ирина! Добре си ни дошла! :da :da :da
Дано се чувстваш тук уютно!Всички сме влюбени в цветята!/особенно аз :D
Много ми е интересно как изглеждат сътворените от мъниста цветя?Ако може?,покажи ги!
Желая ти успехи в отглеждането на нашите любимци!

Re: Да се представим!

21 Юни 2011, 19:12

Здравейте, бързам да се представя и аз. На 30 години, семейна , с една прекрасна дъщеричка- Евгения, на 2 години. Аз - в момента по майчинство и новак цветовъд!

Re: Да се представим!

23 Юни 2011, 15:27

Здравей!Бъди сред нас! Споделяй!Питай! :P
Но от къде си?Какви цветя имаш?Хайде разказвай!По-нашироко!
:-p

Re: Да се представим!

12 Юли 2011, 08:49

Привет на всички цветолюбци. Казвам се Галина от Сливен и и съм начинаещ цветар, любител :pp2

Re: Да се представим!

12 Юли 2011, 11:03

Привет Галина! :-v
Добре дошла! :da Хайде,давай по-нашироко!Разказвай!!! :-D

Re: Да се представим!

12 Юли 2011, 11:10

От Сливен съм на 28г. И както писах цветолюбка, како писах начинаеща но с голямо желание. :D

Re: Да се представим!

12 Юли 2011, 18:35

Добре дошли на новите ни цветолюбци...!! :-p

Re: Да се представим!

29 Юли 2011, 13:52

Здравейте!Казвам се Милена, на 33 години.Имам 2 деца и тъй като най-малкия явно е наследил моята страст към цветята,гледам такива които издържат на балконските жеги.Зиме се спасяваме на остъклен балкон.Горда собственичка съм на доста глоксинии,малки кали,разкошен фикус пумила,стайна лоза,разни ириси,пасифлора и хибискуси.Засега провалите ми са само със съсънката,спазвах указанията на производителя на семената,ама така и не поникнаха.Като ми мине ще поръчам пак :da
Добави отговор