Switch to full style
Добави отговор

Re: Да се представим!

27 Яну 2011, 09:07

Не е трудно, но трябва да прочетеш внимателно темата в нашия форум :da
Как да качваме снимки!
И аз имах този проблем-но чети и пробвай!
Успех :D

Re: Да се представим!

27 Яну 2011, 09:13

:f viewtopic.php?f=16&t=384 :f

Re: Да се представим!

27 Яну 2011, 14:51

ppetrova1932 написа:......май не успях да го направя някой ще помогне ли?

Вече поправих грешката ти и се вижда албумът ти в предния ти пост.Прочети тази тема - ще ти се прояснят нещата със снимките и качването им във форума ни.Не е сложно хич...пробвай се пак :) :)
viewtopic.php?f=16&t=384

Re: Да се представим!

23 Фев 2011, 14:23

Привет на всички!
Казвам се Снежана от гр.Варна.Цветятя са ми хоби от няколко години.Живея в малък апартамент с тераса и винаги е пренаселено.Не мога да имам всички желани цветя и се наложи вече да подбирам само приспособимите към моите условия.Надявам се тук да получа ценни съвети защото разбрах че в този форум има хора с богат опит,което е най-ценно.
Мисля че и аз също се чудя кое да е:
:pp2

Re: Да се представим!

04 Мар 2011, 11:24

Привет на всички цветари :D ,казвам се Илиана и съм от Стара Загора .На скоро се сдобих с малко имотче което до момента изобщо не е обработвано,та покрай него се запалих и по градинските цветя .Очакваме много работа а съм съвсем начинаещ градинар :pp2 .Надявам се с ваша помощ бързо да напредна :f

Re: Да се представим!

05 Мар 2011, 15:54

Поздравления, Илиана, ще успееш. Всички така сме почнали.Успех. :da1

Re: Да се представим!

06 Мар 2011, 00:08

Здравейте,
Казвам се Спас от гр.Пазарджик съм на 20г.Имам огромна мания към растенията.Много харесва пъстролистните цветя.

Re: Да се представим!

06 Мар 2011, 12:03

Здравейте,казвам се Йорданка,семейна съм и имам две деца,обичам цветята те са най-голямото ми хоби.

Re: Да се представим!

06 Мар 2011, 17:04

danika написа:Здравейте,казвам се Йорданка,семейна съм и имам две деца,обичам цветята те са най-голямото ми хоби.

Добре си дошла и приятно прекарване тук :-p !!

Re: Да се представим!

17 Мар 2011, 15:16

az se zanimavam s eto tova

http://www.truffles.bg
http://www.truffles-bg.com
:pp2
Добави отговор