Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Да се представим!

Re: Да се представим!

Мнениеот cvetar » 14 Дек 2010, 20:10

Здравей,Роза,и добре си дошла при нас ! :pp1
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот tania2199 » 16 Дек 2010, 18:54

здравейте и аз съм нова тук , :da казвам се Татяна . имам малка тераса която лятото отрупвам с много цветя . обожавам ги както всички останали тук :D и виждам интересни теми които ще са ми полезни за в бъдеще
Аватар
tania2199
Малко цвете
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Дек 2010, 14:57

Re: Да се представим!

Мнениеот ROSSE » 20 Дек 2010, 14:20

Здравей Таня!Добре си дошла!
:-v
Salut,c`est encore moi! Salut, comment tu vas?
Аватар
ROSSE
Средно цветенце
 
Мнения: 466
Регистриран на: 24 Ное 2009, 14:00

Re: Да се представим!

Мнениеот Sunlight » 09 Яну 2011, 10:38

Здравейте и от мен! Казвам се Пепа, на 30г, омъжена. От Пловдив съм, но от 4 години живея зад океана. Зарибена съм от 6-7 години по цветя, обожавам цъфтящите. Имам доста саксийни, но сега съм в процес на закупуване на къща, и понеже вече имам ембарго бърху броя им, имаме споразумение с мъжа ми, да си сея каквото и колкото ми е на сърце в градинката, но да не мъкна повече саксии вкъщи. И понеже до сега не съм имала градина, ще се радвам да споделяме опит. :)
Аватар
Sunlight
Малко цвете
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Яну 2011, 05:01

Re: Да се представим!

Мнениеот ROSSE » 09 Яну 2011, 11:07

Добре си дошла Пепа! :D
Ще се радваме на компанията ти! Сподели какъв е климата при теб? Колко е голяма градината ти?
За озеленяването ще даваме идеи всички :pp2
Salut,c`est encore moi! Salut, comment tu vas?
Аватар
ROSSE
Средно цветенце
 
Мнения: 466
Регистриран на: 24 Ное 2009, 14:00

Re: Да се представим!

Мнениеот cvetar » 09 Яну 2011, 15:16

Sunlight написа:Здравейте и от мен! Казвам се Пепа, на 30г, омъжена. От Пловдив съм, но от 4 години живея зад океана. Зарибена съм от 6-7 години по цветя, обожавам цъфтящите. Имам доста саксийни, но сега съм в процес на закупуване на къща, и понеже вече имам ембарго бърху броя им, имаме споразумение с мъжа ми, да си сея каквото и колкото ми е на сърце в градинката, но да не мъкна повече саксии вкъщи. И понеже до сега не съм имала градина, ще се радвам да споделяме опит. :)

Здравей и добре дошла ! Видях от профила ти,че си от Атънс,Джорджия...и се поинтересувах какъв е климатът при вас там. Имате сходен с нашия климат,според намереното в чичо Гугъл
http://en.wikipedia.org/wiki/Athens,_Ge ... nd_climate
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот Sunlight » 09 Яну 2011, 20:20

Благодаря би за топлото посрещане! Климата не е точно като в БГ, тук лятото е много влажно, температурите често надхвърлят 40С, през нощта не се захлажда. Зимата е по-мека от зимата в Пловдив. Най-ниските температури са около -7до -10 за 2-3 дни. Риадко вали сниаг, който не се задържа. Почвата е червена, глинеста и трябва да се облагороди. Забелзала съм, че хората отглеждат почти същите цветя в градините си, както и в БГ. Тук има много дворни азалеи, камелии, гардении и магнолии. Двора ми е 3-4дка., като част от него е гора, т.е ще има място и за сенколубиви. Като се нанеса ще пусна снимки.
Аватар
Sunlight
Малко цвете
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Яну 2011, 05:01

Re: Да се представим!

Мнениеот Рони » 13 Яну 2011, 10:43

Привет и от мен! :-p Казвам се Вероника на 37год. от София. Имам прекрасно семейство омъжена с две големи момчета на10 и 14год.От няколко години живеем в провинцията в едно кично селце близо до столицата.Слабоста са ми цветята, а от както съм на село и градинарството. :pp2 Много ще се радвам да споделя с Вас личния си опит и да получавам ценни съвети, за всичко което не знам! :-DИзображение
Ето едно кътче от моята градинка!
Аватар
Рони
Малко цвете
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2010, 11:46

Re: Да се представим!

Мнениеот ROSSE » 13 Яну 2011, 13:42

Добре си ни нашла Вероника! :da
Драго ми е да се запознаем!Като гледам твоята градинка :-D ,със сигурност ще трябва
да споделяш - кое?, как?, кога? и т.н.
Много любов виждам посята в нея! БРАВО! :-da
Чувствай се сред приятели! :D
Salut,c`est encore moi! Salut, comment tu vas?
Аватар
ROSSE
Средно цветенце
 
Мнения: 466
Регистриран на: 24 Ное 2009, 14:00

Re: Да се представим!

Мнениеот Рони » 13 Яну 2011, 17:17

Благодаря за милите думи! :-p С удоволствие ще споделя с Вас опита си колкото и малък да е той. :da
Аватар
Рони
Малко цвете
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2010, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron