Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Да се представим!

Re: Да се представим!

Мнениеот nadetoabromova » 13 Мар 2009, 07:56

:da1 Здравейте и от мен Надя!Регистрирах се отдавна ,но не съм се представила от Пловдив съм и срещам тук много имена които са болни от същата болест като мен "любов към цветята".Надявам се да бъдем полезни един за друг. :-v
Аватар
nadetoabromova
Малко цвете
 
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Фев 2009, 07:25

Re: Да се представим!

Мнениеот mama Dani » 13 Мар 2009, 20:14

Изображение
Още една "градска", много се радвам, че си сред нас!!!
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да се представим!

Мнениеот tancheto86 » 13 Мар 2009, 20:46

Нека се представя и аз.
Казвам се Таня от гр. Елхово съм.Омъжена съм и имам 2 дъщерички.Родена съм на 31.01.1986 година(Водолей)
Сташно много обичам цветята и животните.Шия гоблени.
Ами това е! :D
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Да се представим!

Мнениеот cvetar » 13 Мар 2009, 20:49

tancheto86 написа:Нека се представя и аз.
Казвам се Таня от гр. Елхово съм.Омъжена съм и имам 2 дъщерички.Родена съм на 31.01.1986 година(Водолей)
Сташно много обичам цветята и животните.Шия гоблени.
Ами това е! :D

Добре дошла на още една представителка на зодия Водолей... :-p :) :)
Тук май доста се събрахме .... :da
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот liljana » 14 Мар 2009, 13:41

nadetoabromova написа::da1 Здравейте и от мен Надя!Регистрирах се отдавна ,но не съм се представила от Пловдив съм и срещам тук много имена които са болни от същата болест като мен "любов към цветята".Надявам се да бъдем полезни един за друг. :-v

Наде привет :da :-da :-p :P :-vv
Аватар
liljana
Малко цвете
 
Мнения: 31
Регистриран на: 11 Мар 2009, 11:17

Re: Да се представим!

Мнениеот Pavlina Nikolova » 15 Мар 2009, 23:26

Добре дошли! :da
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Да се представим!

Мнениеот s_t_m » 17 Мар 2009, 13:40

nadetoabromova написа::da1 Здравейте и от мен Надя!Регистрирах се отдавна ,но не съм се представила от Пловдив съм и срещам тук много имена които са болни от същата болест като мен "любов към цветята".Надявам се да бъдем полезни един за друг. :-v



Здравей, Наде! Радвам се да се срещнем! :) Плаша всички със зодията си - скорпион. Но на моите 66 години станах не само с бяла коса /под боята ;)/, а и "бял скорпион". Трудно вдявам и много "топла вода" откривам, а и не се стеснявам да търся помощ. Както и да ръся акъл, когато мога да отговоря на даден въпрос. Страстта ми са колекциите градински цветя - клематиси, лилиуми, лалета, по-рядко срещани цветя, ириси, зюмбюли. Нямам морава и единствената фигура за украса - "Баба Яга" - между цветята съм аз. Предпочитам по-висшата форма на иронията - самоиронията. Обичам оперна и класическа музика и чета книги.
Аватар
s_t_m
Малко цвете
 
Мнения: 59
Регистриран на: 17 Мар 2009, 00:12

Re: Да се представим!

Мнениеот Pavlina Nikolova » 17 Мар 2009, 16:15

s_t_m написа:
nadetoabromova написа::da1 Здравейте и от мен Надя!Регистрирах се отдавна ,но не съм се представила от Пловдив съм и срещам тук много имена които са болни от същата болест като мен "любов към цветята".Надявам се да бъдем полезни един за друг. :-v



Здравей, Наде! Радвам се да се срещнем! :) Плаша всички със зодията си - скорпион. Но на моите 66 години станах не само с бяла коса /под боята ;)/, а и "бял скорпион". Трудно вдявам и много "топла вода" откривам, а и не се стеснявам да търся помощ. Както и да ръся акъл, когато мога да отговоря на даден въпрос. Страстта ми са колекциите градински цветя - клематиси, лилиуми, лалета, по-рядко срещани цветя, ириси, зюмбюли. Нямам морава и единствената фигура за украса - "Баба Яга" - между цветята съм аз. Предпочитам по-висшата форма на иронията - самоиронията. Обичам оперна и класическа музика и чета книги.


Браво!!! :-v :-v :-v
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Да се представим!

Мнениеот mama Dani » 17 Мар 2009, 19:50

s_t_m написа:
nadetoabromova написа::da1 Здравейте и от мен Надя!Регистрирах се отдавна ,но не съм се представила от Пловдив съм и срещам тук много имена които са болни от същата болест като мен "любов към цветята".Надявам се да бъдем полезни един за друг. :-v



Здравей, Наде! Радвам се да се срещнем! :) Плаша всички със зодията си - скорпион. Но на моите 66 години станах не само с бяла коса /под боята ;)/, а и "бял скорпион". Трудно вдявам и много "топла вода" откривам, а и не се стеснявам да търся помощ. Както и да ръся акъл, когато мога да отговоря на даден въпрос. Страстта ми са колекциите градински цветя - клематиси, лилиуми, лалета, по-рядко срещани цветя, ириси, зюмбюли. Нямам морава и единствената фигура за украса - "Баба Яга" - между цветята съм аз. Предпочитам по-висшата форма на иронията - самоиронията. Обичам оперна и класическа музика и чета книги.


Здравейте и от мен! Радвам се , че семейството ни се увеличава, едната е моята зодия и никак не ме учудва че в интернет -градината ни има толкова водолеи, а белият скорпион ми е слабост, щото такъв търпя от 20 г. - мъжът ми. :) Самоиронията е приоритет на интелигентните хора, така че надушвам готин човек! На тема класическа музика и четене ще трябва направо да си отворим отделна тема! Добре дошли при нас момичета! :-p
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да се представим!

Мнениеот КалиД » 17 Мар 2009, 21:24

Я,колко познати лица! :-p
Здравейте,мили момичета! :-p :da :D
Аватар
КалиД
Експерт
 
Мнения: 92
Регистриран на: 21 Дек 2008, 22:22
Местоположение: гр.Девня

ПредишнаСледваща

Назад към ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], Majestic-12 [Bot]