Switch to full style
Добави отговор

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 09:55

Ха-ха! Представям си картинката..добре, че разговорът не е продължил, щото шматката можеше и охраната да викне... :) :)

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 11:50

И аз в събота пазарих от Метро едни по-редки разсади на китки на сносна цена. Цял късмет, че ги сварих, защото рядко ходя там. Цените бяха около 4-5 лв. Купих бяла и розова кортадерия, три цвята камелия, червен цеструм, калистемон, магнолия стелата, магнолия Сюзън и някакъв особен сорт малина (тайбери). На касите се събраха касиерки и цъкаха с език и питаха какво е това? Лошото е че не знам, какво е свършило и ме е яд. Добрата новина е че делониксите ми покълнаха масово(има няма за 10 дена), въпреки че на опаковката пише, че покълват след около 6-9 седмици. Стрелициите още се туткат :da

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 13:26

:-p за делониксите! Страхотна китка, завиждам ти благородно.

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 15:06

аз съм направил намек за делоникс :)
чакам ответ :-vv

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 16:02

Strict написа:аз съм направил намек за делоникс :)
чакам ответ :-vv


И аз за стрелицията чакам ответ :)
:-vv

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 17:29

mama Dani написа:
Strict написа:аз съм направил намек за делоникс :)
чакам ответ :-vv


И аз за стрелицията чакам ответ :)
:-vv

взел съм ти армаган
готови растения ..асклепиас...
цеструм....плумбаго... :)
най трудната част е да ти ги дам :)
чакам ответ :P

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 18:10

Въх! Ей това сега се казва приятна изненада! :-p Утре, ако се прибера по навреме в Пловдив ще дойда да си ги взема, ако не вдруги ден след работа. А ти искаше храст някакъв- хортензия ли ? и какво още беше, че забрааааавих, нали не съм си ходила доста ми ти време и сега е като резиденция - посрещам и изпращам дружки едно-едно и свекито се ошашави, а мажо ми е свикнал... и щот го навиках, че ми е уморил китки и дума не смее да ми каже горкият...:) ! Та, чакам ответ аз какво да нося :-vv

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 18:22

донеси ми Конволвулус :)
ку може без кон :)

за другите които ще приемат думата по друг начин
пояснявам :P

Конволвулус,(Convolvulus)

Изображение

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 18:45

Strict написа:донеси ми Конволвулус :)
ку може без кон :)

за другите които ще приемат думата по друг начин
пояснявам :P

Конволвулус,(Convolvulus)

Изображение


Ее, ма нали съм ти дала, ей тва на снимката е от мене. Почакай малко, ако ти се е загубил - рано е още да се вади, много са малки летораслите още и ще се скъсат, защото са с много дълбоки корени. Кажи без майтап -искаше други две китки, но ги забравих какви бяха. :da1, ко трябва на бял кон ще ти се доставят, DHL се надявам да имат тая екстра. :-vv /всякакви намеци за езда в отговора са забранени, щот не мога и да плувам :) !/

Re: Агра- Пловдивски панаир

02 Мар 2009, 22:55

mama Dani написа:
Strict написа:аз съм направил намек за делоникс :)
чакам ответ :-vv


И аз за стрелицията чакам ответ :)
:-vv

Нека да станат, че до началото на лятото ще е зор да преследвам слънцето (много ми трябва ), че не достига сега.
Добави отговор