Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Агра- Пловдивски панаир

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Strict » 11 Фев 2009, 21:38

mama Dani написа:И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...най-малкото ти се проветрява мозъкът. :f


И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...и най-малкото ти се проветрява :) :) :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот mama Dani » 11 Фев 2009, 22:46

Strict написа:
mama Dani написа:И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...най-малкото ти се проветрява мозъкът. :f


И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...и най-малкото ти се проветрява :) :) :)


Ха-хаааааа :) :) :) Абсолютно!!! Тва само не разбрах самоирония ли е или просто статистика... :D
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Charodeika » 11 Фев 2009, 23:41

Strict написа:
mama Dani написа:И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...най-малкото ти се проветрява мозъкът. :f


И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...и най-малкото ти се проветрява :) :) :)


И да помечтаеш :P ще чакаме снимки :D
Щом затвориш очи,аз ще дойда в съня ти,с нежни кротки коси и с крилете на истинска фея.Тиха песен в нощта сред листата от клен ще запея..И ще бъдем деца и ще бродим в мечти през сияйни златисти пътеки,а когато отвориш очи,аз ще бъда прозрачна сълза ....
Аватар
Charodeika
Напредващи
 
Мнения: 164
Регистриран на: 16 Яну 2009, 18:31
Местоположение: На края на света !

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот zamakat » 16 Фев 2009, 13:53

Слушайте сега другарчета -да ви докладвам.Сутринта се обади по телефона от Гърция -Ани Мавромати.За да разберете, аз предварително бях изпратила имейли на всички фирми участници в изложението, Описах им растенията, които ме интересуват и зачаках отговори,но тъй като никой не се обади, а и почна работата по покривната конструкция и аз се отказах да идвам на панаира.Но сутринта тя каза, че идват и ще вземе някои интересни растения, но за китки по-нямаше време да говорим само ми обясни да се регистрирам, за да получа покана за безплатен вход.Пловдивчани 100 процента знаят за това. Така че сутринта се регистрирах и няма как,ще идвам. Ако имате нещо да заръчвате заръчвайте, че не остана време.На Strikt ще честитя навярно юбилея лично, ако се видим там.Искахте от Марчето някакви семена и ви обеща, но ще праща ли нещо, не знам,питайте докато е време. Мавромати излязоха сериозни хора :f -нали сме градски - че и адашки- :f ,ще идват и на флората в Бургас.
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Мериголд » 16 Фев 2009, 14:14

Здравей Замакат, като идваш свиркай. Аз отдавна се регистрирах за аграта и си получих пропуска по пощата, така че ще мога да си влизам и излизам многократно безплатно. Не знам дали на всички дават пропуски, защото се регистрирах като собственик на фирма с интереси в бранша, а не като физическо лице. Дано намерим свестни китки :da
Ето ме и мен!
Аватар
Мериголд
Експерт
 
Мнения: 163
Регистриран на: 06 Яну 2009, 03:43
Местоположение: Пловдив

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот mama Dani » 16 Фев 2009, 16:03

Свиркайте и двете, че да не ходя сама за живия резил, при толкоз приятели.... :D ма аз - събота и неделя де, че в другото време съм на бач...Невенкооооооо, още не си ми дала пълномощно на скайпа, :( ша идваш ли днес в екобара казвай, та да знам...де да те чакам
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот zamakat » 16 Фев 2009, 18:42

Добре ще свиркам ама не знам още койден ще е . Само ме е страх да не свършат интересните китки още първия ден.
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Мериголд » 16 Фев 2009, 20:54

Дани, не сме се засичали на скайпа. Да не би да си го написала грешно? Аз за среща днес нищо не знам, сега се прибирам от дворот (много сухо бе с тоя вятър, ужас). Дано малко сняг да падне, че или всичко ще изсъхне или ще измръзне :l
Ето ме и мен!
Аватар
Мериголд
Експерт
 
Мнения: 163
Регистриран на: 06 Яну 2009, 03:43
Местоположение: Пловдив

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот Мериголд » 16 Фев 2009, 21:25

Дани, вече си вписана :da
Ето ме и мен!
Аватар
Мериголд
Експерт
 
Мнения: 163
Регистриран на: 06 Яну 2009, 03:43
Местоположение: Пловдив

Re: Агра- Пловдивски панаир

Мнениеот ilimili » 16 Фев 2009, 22:22

Невенче,ще чакаме разбор на 18.02 .вечерта,че май никой няма да успее да я види още първият ден тая"Агра". :da1
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към ИЗЛОЖБИ И ИЗЛОЖЕНИЯ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: atebsucbe