Switch to full style
Добави отговор

Re: Агра- Пловдивски панаир

11 Фев 2009, 21:38

mama Dani написа:И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...най-малкото ти се проветрява мозъкът. :f


И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...и най-малкото ти се проветрява :) :) :)

Re: Агра- Пловдивски панаир

11 Фев 2009, 22:46

Strict написа:
mama Dani написа:И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...най-малкото ти се проветрява мозъкът. :f


И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...и най-малкото ти се проветрява :) :) :)


Ха-хаааааа :) :) :) Абсолютно!!! Тва само не разбрах самоирония ли е или просто статистика... :D

Re: Агра- Пловдивски панаир

11 Фев 2009, 23:41

Strict написа:
mama Dani написа:И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...най-малкото ти се проветрява мозъкът. :f


И нищо да не купиш, пак си струва да отидеш да позяпаш...и най-малкото ти се проветрява :) :) :)


И да помечтаеш :P ще чакаме снимки :D

Re: Агра- Пловдивски панаир

16 Фев 2009, 13:53

Слушайте сега другарчета -да ви докладвам.Сутринта се обади по телефона от Гърция -Ани Мавромати.За да разберете, аз предварително бях изпратила имейли на всички фирми участници в изложението, Описах им растенията, които ме интересуват и зачаках отговори,но тъй като никой не се обади, а и почна работата по покривната конструкция и аз се отказах да идвам на панаира.Но сутринта тя каза, че идват и ще вземе някои интересни растения, но за китки по-нямаше време да говорим само ми обясни да се регистрирам, за да получа покана за безплатен вход.Пловдивчани 100 процента знаят за това. Така че сутринта се регистрирах и няма как,ще идвам. Ако имате нещо да заръчвате заръчвайте, че не остана време.На Strikt ще честитя навярно юбилея лично, ако се видим там.Искахте от Марчето някакви семена и ви обеща, но ще праща ли нещо, не знам,питайте докато е време. Мавромати излязоха сериозни хора :f -нали сме градски - че и адашки- :f ,ще идват и на флората в Бургас.

Re: Агра- Пловдивски панаир

16 Фев 2009, 14:14

Здравей Замакат, като идваш свиркай. Аз отдавна се регистрирах за аграта и си получих пропуска по пощата, така че ще мога да си влизам и излизам многократно безплатно. Не знам дали на всички дават пропуски, защото се регистрирах като собственик на фирма с интереси в бранша, а не като физическо лице. Дано намерим свестни китки :da

Re: Агра- Пловдивски панаир

16 Фев 2009, 16:03

Свиркайте и двете, че да не ходя сама за живия резил, при толкоз приятели.... :D ма аз - събота и неделя де, че в другото време съм на бач...Невенкооооооо, още не си ми дала пълномощно на скайпа, :( ша идваш ли днес в екобара казвай, та да знам...де да те чакам

Re: Агра- Пловдивски панаир

16 Фев 2009, 18:42

Добре ще свиркам ама не знам още койден ще е . Само ме е страх да не свършат интересните китки още първия ден.

Re: Агра- Пловдивски панаир

16 Фев 2009, 20:54

Дани, не сме се засичали на скайпа. Да не би да си го написала грешно? Аз за среща днес нищо не знам, сега се прибирам от дворот (много сухо бе с тоя вятър, ужас). Дано малко сняг да падне, че или всичко ще изсъхне или ще измръзне :l

Re: Агра- Пловдивски панаир

16 Фев 2009, 21:25

Дани, вече си вписана :da

Re: Агра- Пловдивски панаир

16 Фев 2009, 22:22

Невенче,ще чакаме разбор на 18.02 .вечерта,че май никой няма да успее да я види още първият ден тая"Агра". :da1
Добави отговор