Switch to full style
Декоративни треви
Добави отговор

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

28 Мар 2009, 14:03

mama Dani написа:Ама че епопея с таз лимонова трева!!! :( Значи оказа се, че в суматохата на Бриколаж съм се объркала между стотиците семена и това, което си мислих, че го има е Лучена трева. Вчера звъняхме на Метро и Билла да попитаме дали имат семена или растения като подправка - и казаха, че незнаят кво е тва :l ! От там - по агроаптеки - пак същото. Остава утре обиколка около четвъртък пазара по магазинчетата, че днес се заформя пролетно чистене и задълбочено моткане около тенджерите и няма да се излиза. Дано намеря някъде, ако не - поръчка ще трябва да се прави. :f


В Hit има, или поне така ми казаха. Още не съм ходил, щот ме мързи :)

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

28 Мар 2009, 14:27

HobGoblin написа:
mama Dani написа:Ама че епопея с таз лимонова трева!!! :( Значи оказа се, че в суматохата на Бриколаж съм се объркала между стотиците семена и това, което си мислих, че го има е Лучена трева. Вчера звъняхме на Метро и Билла да попитаме дали имат семена или растения като подправка - и казаха, че незнаят кво е тва :l ! От там - по агроаптеки - пак същото. Остава утре обиколка около четвъртък пазара по магазинчетата, че днес се заформя пролетно чистене и задълбочено моткане около тенджерите и няма да се излиза. Дано намеря някъде, ако не - поръчка ще трябва да се прави. :f


В Hit има, или поне така ми казаха. Още не съм ходил, щот ме мързи :)


Ади дееееее, размърдай са! :D

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

28 Мар 2009, 14:33

Аааа ни щъ, ши взема да са съпикясам в тая жега :) Ама скоро мисля да се позавъртя, тъй че очаквай включване тия денове :P

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

28 Мар 2009, 14:41

HobGoblin написа:Аааа ни щъ, ши взема да са съпикясам в тая жега :) Ама скоро мисля да се позавъртя, тъй че очаквай включване тия денове :P

Глей да е по-скоро, чи оперативната памет ша ми са скъса от мислене дотогаз! :) :) :)

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

28 Мар 2009, 14:46

mama Dani написа:
HobGoblin написа:Аааа ни щъ, ши взема да са съпикясам в тая жега :) Ама скоро мисля да се позавъртя, тъй че очаквай включване тия денове :P

Глей да е по-скоро, чи оперативната памет ша ми са скъса от мислене дотогаз! :) :) :)


Ши гледам да е скоро, даже в далечината до Hit се вижда и надпис "Тилия" и все съм се чудел, това което си мисля ли е та ще я проверя и таз раута. Така че ако не пиша известно време по форума, да се знае - явно ще да съм се заблял там по разни китки :)

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

28 Мар 2009, 15:30

Глей там...между китките да са заблейш и по някви моми, че й много ползотворно, със сигурност ща изкара от пролетната умора. :) :D :)

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

28 Мар 2009, 15:43

mama Dani написа:Глей там...между китките да са заблейш и по някви моми, че й много ползотворно, със сигурност ща изкара от пролетната умора. :) :D :)


Немам грижи с пролетното умора, подготвен съм аз :) и се тонизирвам непрекъснато и своевременно :P

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

12 Апр 2009, 20:40

Наистина в Била имаше лимонена около 4 лв.Само че да ви кажа ужасно прилича на троскот, или най -обикновена трева и ходих специално да питам продавачката да не би да има някаква измама.Тя чак едва ли не ми се закле ама мен пак ме съмнясва. Какво ли ще става с таз тънкофайска тревичка. :-v

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

12 Апр 2009, 20:44

Аз днес видях в била, ама верно си бяха 10-на стръка и приличаше на трева от семейтвото на житните :? и е 4 лв. Мисля си още...

Re: Лимонова трева (Cymbopogon citratus)

13 Апр 2009, 19:03

Е, помислих си :) вече имам и такова :)
Добави отговор