Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Знаете ли как се казва и откъде бихме могли да го намерим?

Знаете ли как се казва и откъде бихме могли да го намерим?

Мнениеот ivoralka » 23 Сеп 2009, 13:00

Здравейте, трябва ми малко помощ! Сестра ми донесе преди много време една тревичка...страхотна е, не се коси и се разпространява като плевел...Но проблема ми е такъв - незная как се казва,за да я търся по магазините ( а желанието ми е да си я разпространя). Бихте ли ми казали името й, ако я знаете или кън кого да се обърна. (дано успея да я публикувам ), ако ли не погледнете на http://www.album.bg/iiirrr Благодаря ви предварително !!!
Аватар
ivoralka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Сеп 2009, 12:17

Re: Знаете ли как се казва и откъде бихме могли да го намерим?

Мнениеот DarinaN » 23 Сеп 2009, 13:34

мисля, че е някакъв седум. в магазините го има като "алпийска растителност" . има го и в горите, в близост до язовири. много е ефектно . аз лично го харесвам повече от райграса. преди години занесох на една "майка" на село , а тази година разсадих и на друго село. разкошно е. :D

колкото до разпространението - излишно е да купуваш .
вади по няколко стръка от по - гъстите места, сади и поливай. не само че е студоустойчиво, но и много бързо се хваща . можеш да си го скубеш и да хвърляш - само малко дъжд да падне върху него и е готово.

та това е филисофията на разсаждане- оскубваш го оттам, откъдето не искаш да има и после по няколко стръкчета с едно садило - бодеш и поливаш до припадък. то ще проличи кога се е хванало. а ще имаш и резерва там, където не се хване / което е малко вероятно/. сега е по - хладно и не трябва да е проблем. успех :D
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив



Подобни теми


Назад към КАКВО Е ТОВА ЦВЕТЕ ?

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron