Switch to full style
Добави отговор

Re: Какво съм

15 Фев 2009, 18:14

Много сте ми щури и ей затва много ви обичкам! :-p А иначе тая ми ти китка хич не ми се вярва да е хоя...нещо хич не ми се връзва с образа за хоите... :da

Re: Какво съм

15 Фев 2009, 18:48

На мен пък ми прилича на хоя.А ако листата и са
твърди(на мойта са такива)значи е хоя. :-D

Re: Какво съм

15 Фев 2009, 19:14

Майкъл, дали това са търсените топки? Дано цъфне тая пущина да ги видим що за топки са всъщност. :P

Re: Какво съм

15 Фев 2009, 20:46

всъщност не я познавам форумката и не знам разбира ли от топки или от стебла :) :) :)

Re: Какво съм

16 Фев 2009, 12:06

Форумката на 22г.второ дете роди,та все нещо отбира от топки,не бой се! :) :) :)

Re: Какво съм

16 Фев 2009, 12:46

ilimili написа:Форумката на 22г.второ дете роди,та все нещо отбира от топки,не бой се! :) :) :)

Браво на теб, ние егоистите си останахме с по едно хлапе! :f И ся - ко може с по една такава хоя да се сдобием, хич няма да е зле, защото като рових из мрежата- това наистина е хоя, а натова отгоре и е бая хубава... :D

Re: Какво съм

16 Фев 2009, 14:24

Илимили, аз съм Невена (от сладкарницата). Какви са тези потайности относно въпросната форумка? Да й е живо и здраво детенцето! :b

Re: Какво съм

16 Фев 2009, 22:09

Невенче,за Танчето идеше реч. :b Тя малката порасна,вече е май на 4-5 мес.Сега прочетох темата отначало и наистина,така го е завъртял Майкъл,все едно си имаме много секретна съ- форумка. :)

Re: Какво съм

16 Фев 2009, 22:22

ilimili написа:Невенче,за Танчето идеше реч. :b Тя малката порасна,вече е май на 4-5 мес.Сега прочетох темата отначало и наистина,така го е завъртял Майкъл,все едно си имаме много секретна съ- форумка. :)


ногу ги връткам нещата :)
няма секретна форумка :)
питащата е от другия форум :f

Re: Какво съм

16 Фев 2009, 22:24

Ти нямаш ли си случайно една по-интересна работа? :?
Добави отговор