Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот Ордонез » 27 Сеп 2010, 22:10

Продавам Маслинови дръвчета две и три годишни с плод , вис. от 0.50м до 1.30м.- подходящи за външно отглеждане до - 20"С - цена - от 12 до 16 лв в зависимост от сорта неограничени количества.
Продавам разсад киви бързорастящ сорт "Хейдуърд" (Чико) - цена - 10 лв. Внос Италия. Неограничени количества
Продавам Yucca baccata (Datil yucca or Banana yucca) 30 бр. 4 годишни растения. Изключително непретенциозни растения до - 25"С цена - 16 лв. Количествата са ограничени.
Продавам - Ериоботрия, Малтийска слива, Японската мушмула / Eriobotriya japonica височина - 0.60м. облагородени подходящи за външно отглеждане в Южна България. - цена 12лв
Количествата са неограничени - получавате и сертификат за произход.
Доставям редки видове храсти и дървета с предварителна уговорка и заявка.
За заявки скайп - georgi_goshev . Или на тел. 0886 981 122
Последна промяна Ордонез на 11 Апр 2011, 18:31, променена общо 2 пъти
Аватар
Ордонез
Малко цвете
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Сеп 2010, 21:44

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот cvetar » 28 Сеп 2010, 16:08

Ордонез,би ли пуснал тук във форума някоя снимка на предлаганите киви и маслини ? Дай повече инфо за сортове,начин на отглеждане,къде се намираш...
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот Ордонез » 28 Сеп 2010, 19:28

Разбира се че бих дал инфо. Значи растенията , които предлагам не са основната дейност , която развивам . Принципно внасям цитруси и плодове от Италия и Гърция. През годините съм доставял по заявки доста от тези растения. Ориентировъчно - около 500 бр . киви , 150 бр маслини. Юката за която съм писал като сорт съм си я развъдил аз . От един плод извадих семките, а между другото плодовете и се ядат , на цвят месото е лилаво , сладко с вкус близък до банана и за това се нарича бананова юка. Плода си го откъснах от остров Крит. По горе съм писал какъв е сорта. Що се отнася до Кивито също съм писал какъв е сорта разсадника с който работя е Гръцки, но материала се внася от Италия . Сорта е лабораторно подобрен. Отличава се с изключително бърз разтеж , здраво и устойчиво тяло , крупна маса листа, подходящо за двор , за сянка , както и за по мащабно отглеждане. маслините са гръцко производство , сортовете са доста така като например Мавро Халкидики , Прасино Халкидики , Тассо Елиес, и разбира се най студоустойчивата дребна маслодайна, от която имам в двора две дръвчета с височина 3.00 м, а са само на 4 години , родиха за първа година , но за да раждат се иска редовна есенна резитба. Не се сещам какво друго да пиша ако имаш въпроси относно отглеждането питай имам наистина голям опит с тези три култури. Цените са според мен близки до подарък. Идеята ми е не да печеля а да разпространя тези култури в БГ , както се изразих бизнеса ми е друг , а това ми е просто хоби. Успех.
ПС: Японската мушмула е страхотна , вкуса и е неповторим отглежда се като дворно растение в цялата област Иматияс , плодовете узряват края на май началото на юни. Отглежда се много елементарно иска завет , обича слънцето подрязва се редовно обича влагата. Поняся много ниски температури стига да не съвпаднат с цъвтежа и понеже няма да може да се опраши и ще загинат цветовете и.
Снимки утре , че сега е късно и навън е тъмно.
Аватар
Ордонез
Малко цвете
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Сеп 2010, 21:44

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот Cvete » 08 Окт 2010, 21:48

"Продавам Маслинови дръвчета две и три годишни с плод , вис. от 0.50м до 1.30м.- подходящи за външно отглеждане до - 20"С - цена - 9 лв неограничени количества.
Продавам разсад киви бързорастящ сорт "Хейдуърд" (Чико) - цена - 8 лв. Внос Италия. неограничени количества
Продавам Yucca baccata (Datil yucca or Banana yucca) 30 бр. 4 годишни растения. Изключително непретенциозни растения до - 25"С цена - 16 лв. Количествата са ограничени.
Продавам - Ериоботрия, Малтийска слива, Японската мушмула / Eriobotriya japonica височина - 0.60м. облагородени подходящи за външно отглеждане в Южна България. - цена 12лв
Количествата са неограничени - получавате и сертификат за произход.
Доставям редки видове храсти и дървета с предварителна уговорка и заявка.
За заявки скайп - georgi_goshev . Или на тел. 0886 981 122"


Кивито ме вълнува за на пролет, расте като лоза и става на асма доколкото зная, но мисля че са двудомни растения.
За прашна София става ли?
Аватар
Cvete
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Сеп 2010, 00:04

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот Ордонез » 08 Окт 2010, 22:28

Става разбира се и за прашна София , макар и да е на север стига да е завет ще има плодове , даже и да получи частично измръзване по скоро би повлияло на реколтата обикновенно страдат от измръзване по време на цъфтежа. Но за София определено мисля няма проблем.
Аватар
Ордонез
Малко цвете
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Сеп 2010, 21:44

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот DarinaN » 13 Окт 2010, 11:54

ето ме и мене :D
мерси за растенията :-p
само че аз реших да експериментирам с едно киви, но за това обяснения ще давам на ЛС.
иначе - това е вашия човек , ако сте достатъчно луди да правите експерименти на съвсем поносими цени . сега си чопля мозъка с какво да го затрудня - със сигурност ще измисля :D
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот Shagrath » 27 Ное 2010, 21:04

Здравейте,

искам да купя мъжко и женско киви. Имате ли още за продажба?
Аватар
Shagrath
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Яну 2010, 22:13

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот Ордонез » 15 Мар 2011, 13:12

Здравейте отново, дойде пролет и получихме новите растения, неограничени количества Киви Хейуърд - дву и тригодишен материал в найлонови ръкави (гнезда) , засажда се за удобство целогодишно. Гарантиран произход и сертификат за качество и контрол .До 50 бр. - 10 лв.От 50 до 100 бр.-9лв. Маслини студоустойчиви , тригодишни фиданки с височина 60 - 100 см. - 15лв.За контакти 0886 981 122 , 0886 776 500 гр. Куклен обл. Пловдивска. За количества осигурен транспорт. Над 300 бр. транспорта е безплатен за цялата страна. Изпращам малки количества (единични бройки) с куриерски фирми в цялата страна. Skype - georgi_goshev
Състояние: Отлично
Контакт:
Георги Гошев
0886 98 11 22
Куклен
Скайпа също ми е на линия georgi_goshev.
Последна промяна Ордонез на 08 Апр 2011, 19:11, променена общо 1 път
Аватар
Ордонез
Малко цвете
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Сеп 2010, 21:44

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот Ордонез » 08 Апр 2011, 19:06

Поради големия интерес и с цел да има за повече хора, спирам с доставките на повече от 15 броя. Смисъл такъв максималното количество което има право да закупи един човек е 15 бр. киви. За маслините няма ограничение. Това се прави защото бройките силно намаляха и текущото им състояние е 650бр. А следващия внос е чак есента.
Ето ви тазгодишния разсад на киви.


Тук са маслинките сорт Пикуал , както и голямата маслина след резитбата.
Аватар
Ордонез
Малко цвете
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Сеп 2010, 21:44

Re: Продавам - Маслини, Киви, Юки.

Мнениеот supertramp » 11 Апр 2011, 17:05

Cvete написа:
"Продавам Маслинови дръвчета две и три годишни с плод , вис. от 0.50м до 1.30м.- подходящи за външно отглеждане до - 20"С - цена - 9 лв неограничени количества.
Продавам разсад киви бързорастящ сорт "Хейдуърд" (Чико) - цена - 8 лв. Внос Италия. неограничени количества
Продавам Yucca baccata (Datil yucca or Banana yucca) 30 бр. 4 годишни растения. Изключително непретенциозни растения до - 25"С цена - 16 лв. Количествата са ограничени.
Продавам - Ериоботрия, Малтийска слива, Японската мушмула / Eriobotriya japonica височина - 0.60м. облагородени подходящи за външно отглеждане в Южна България. - цена 12лв
Количествата са неограничени - получавате и сертификат за произход.
Доставям редки видове храсти и дървета с предварителна уговорка и заявка.
За заявки скайп - georgi_goshev . Или на тел. 0886 981 122"


Кивито ме вълнува за на пролет, расте като лоза и става на асма доколкото зная, но мисля че са двудомни растения.
За прашна София става ли?




Уточни за кивитата едно мъжко на колко женски???
Аватар
supertramp
Малко цвете
 
Мнения: 8
Регистриран на: 11 Апр 2011, 15:02

Следваща


Подобни теми


Назад към РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], Google Adsense [Bot]