Switch to full style
Добави отговор

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

04 Фев 2009, 13:51

Нямаш ли намерение да ходиш в Пловдив на Аграта и да се срещнем там,или трябва да пращаме. :)

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

07 Фев 2009, 09:53

Здрасти ,току що се регистрирах.Страшни сте.Аз предлагам тази пролет вкоренени аронии-2 -ра пролет.растенията са силни и сорта е чудесен.Ако някой се интересува-имам и др.растения
daniela.yanakieva@abv.bg

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

07 Фев 2009, 10:03

д янакиева написа:Здрасти ,току що се регистрирах.Страшни сте.Аз предлагам тази пролет вкоренени аронии-2 -ра пролет.растенията са силни и сорта е чудесен.Ако някой се интересува-имам и др.растения
daniela.yanakieva@abv.bg


Здравей :) Добре дошла сред нас :) Ако имаш желание, можеш да публикуваш в Раздавалника/Продавалника някой от твоите разтения. Ето и адреса: http://cvetq.info/ppc/index.php
:) :) :)

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

08 Фев 2009, 17:31

аз качих някой от цветята ми в
http://snimka.bg/album.php?album_id=339677
ще кача и още снимки там
незнам имената на много от цветята ми но като ги видите ако ви хатесат ми пишете

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

12 Фев 2009, 08:22

zamakat написа:От това красиво цвете, на което не му знам името, на пролет винаги се появяват страшно много издънки, които подарявам на всеки, който пожелае.

Изображение

Изображение


Здравейте,

С удоволствие ще се възползвам от вашето предложение относно незнайното цвете.

Поздрави

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

12 Фев 2009, 10:07

Напролет като тръгнат издънките няма да сваря да ги чистя-тогава е момента да дойдете да си вземете,защото нямам възможност да пращам,поради липса на време.

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

12 Фев 2009, 10:21

:da В Сарафово ли ни каниш?Ох,кеф! :D Влюбена съм в това място!Страхотно е при вас! :f

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

24 Фев 2009, 15:24

Да Илимили,заповядай, ще се радвам да се запознаем и да си разменяме китки. Щом имаш път насам обади се и се отбий.Марчела и Алекса и те се канят ,но да видим кога ще се наканят . :D :-D
Забрайх, да кажа че е мама Дани се кани - та ще чакаме.

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

27 Фев 2009, 15:30

Ухууу!!! Да се самопоканя ли и аз, та да се присъединя към другите, които чакаш? :-D
А това цвете кога напролет се появява? (говоря за първото, чиито издънки подаряваш)
Последна промяна Pavlina Nikolova на 09 Мар 2009, 14:45, променена общо 1 път

Re: РАЗМЕНЯМ - ПОДАРЯВАМ - ПРОДАВАМ

09 Мар 2009, 14:44

За колко продаваш водната лилия??? Винаги съм искала да имам и все си мислех, че някой ден ще имам. Не знаех, че има червена и не бях виждала.
Добави отговор