Switch to full style
Добави отговор

Двугодишни Градински РОЗИ

14 Мар 2013, 16:25

здравейте,
имам около 400 рози - двугодинишни са.
цвят - червени
тип - храст
подходящи за алеи, градини и т.н.

Бяха за един проект който се отменя.

Бих искал да разбера дали мога да ги продам и на каква цена.

Благодаря предварително!

Re: Двугодишни Градински РОЗИ

14 Мар 2013, 18:07

На Вашия въпрос не може да се отговори еднозначно с да или не...Не посочвате мястото,където са сега розите,дали са посадени,дали няма измръзнали...Сигурно ако има желаещи близо до Вас,ще им е по-изгодно.
За сравнение в момента във Варна на пазар Чаталджа се продават свободно извадени корени рози по 2 лева едната - и то ясно може да се види,че розите са в добро състояние,с покарали зелени пъпки.И ако предложите по-ниска цена...а дали на Вас ще ви е изгодно ? А кой би си купил без да знае от кой разсадник са,без снимка как цъфтят и как изглеждат сега,а и като сложим транспортни разходи...Според мен сте се наел с трудна задача.Вариантът е да си намерите купувач на едро с планове за тези рози...Иначе по форумите - предимно дамите са доста придирчиви и си поръчват вече не просто някакви рози,а такива от внос с определени качества ... впрочем това го знаете,като гледам,че тази обява е в повечето цветни форуми.

Re: Двугодишни Градински РОЗИ

14 Мар 2013, 18:21

здравейте,
благодаря за отговора.

Не съм видял дали има измръзнали...вече имат листенца.

Не бързам да ги продавам - просто искам да знам какви с ацените и как да намеря човек...

снимки мога да направя след известно време (разбирам, че никои не би купил нещо без дори да го е видял на снимка..)

Не мога да кажа от кой разсадник са, защото не с аот такъв - аз съм ги садил и гледал.

Предполагах си, че ще е трудно да намеря човек за всички...
Добави отговор