Switch to full style
Добави отговор

ЧРД Мериголд :)

31 Юли 2009, 07:38

Много здраве, щастие у любов :-p

Re: ЧРД Мериголд :)

31 Юли 2009, 09:44

ЧРД, много здраве, успехи и красота около тебе :da

Re: ЧРД Мериголд :)

31 Юли 2009, 11:53

И сегааа :) - честит рожден ден отново и този път реално, Златна Мери (така те нарича Ани и това обръщение много ми харесва)!!! Всичко най-най-хубаво в живота, жива, здрава, успяла, щастлива и разбира се - много, много обичана! Цветенцата да те радват, а и ти нас!!! :da :da1 :f

Изображение

П. С. Пожелавам всички тези неща и на хората, на които честитих днес на патерици, а нека има букет и за тях - просто реших да не пиша дълги честитки, след като празниците отдавна са минали, а да честитя подобаващо на днешната рожденичка, НО този мой поздрав е и за всички останали, на които честитих днес! :f

А сега - честито още веднъж на днешната рожденичка! Надявам се да си изкараш прекрасно, весело, незабравимо празника и ти го пожелавам от сърце, Мериголд, Невенче (поне така разбрах, че се казваш от старата тема за честитене на рождения ти ден)!!! :D

Re: ЧРД Мериголд :)

31 Юли 2009, 18:24

:-p Честит Рожден Ден, Мериголд! Щастие и здраве ти желая от сърце и сбъдване на всичките ти мечти! :da

Re: ЧРД Мериголд :)

31 Юли 2009, 20:54

Много Здраве, Щастие и Успехи! :D :da

Re: ЧРД Мериголд :)

31 Юли 2009, 23:15

За малко да пропусна рожденния ден на Златна Мери.Целувчици и от мен.Моята зодия си Венче-лъвче.Аз трябва да ви кажа съм се виждала с Венчето на живо и тя наистина е златна и затова така й викам

Re: ЧРД Мериголд :)

01 Авг 2009, 14:51

Здравейте, много съм трогната от вашите пожелания. Видях ги днес, тъй като не бях в града. Сега да почерпя :P
Изображение

Re: ЧРД Мериголд :)

03 Авг 2009, 23:30

Макар и със закъснение - честито Невенче, продължавай да радваш себе си и хората около теб с това което имаш и това което знаеш, за което шапка ти свалям! :f

Re: ЧРД Мериголд :)

04 Авг 2009, 07:18

И да продължи да помага с разпознаването на китките, че иначе ще я закършим :D

Re: ЧРД Мериголд :)

05 Авг 2009, 08:19

Прав си -не можем без нея :D
Добави отговор