Switch to full style
Добави отговор

Re: Елхово

26 Мар 2009, 15:59

Strict написа:ади идвайте за Цветната пролет
че след това се прибирам в Несебър за известно време :f
че и там имам малко ремонт по пещерата
и китките да ги съживявам :-vv

Ще видим Майки довечера кат се пребере мъжо....кво ще кажи :da :da

Re: Елхово

26 Мар 2009, 16:00

ку ни тъ доведе у Филибето
няма да му даваш грудка
:) :) :)

Re: Елхово

27 Мар 2009, 11:19

:) :) :)

Re: Елхово

27 Мар 2009, 23:15

Утре ни е празника на града :D :D дано само времето да е хубаво та да мога да изкарам и децата.....ама сега както духаааа студен вятър.....лошо време еййй :( :( не се оправи!

Re: Елхово

28 Мар 2009, 10:08

tancheto86 написа:Утре ни е празника на града :D :D дано само времето да е хубаво та да мога да изкарам и децата.....ама сега както духаааа студен вятър.....лошо време еййй :( :( не се оправи!

Танче,честит празник! :b Желая ти слънчев и усмихнат ден! :-p

Re: Елхово

28 Мар 2009, 10:15

ilimili написа:
tancheto86 написа:Утре ни е празника на града :D :D дано само времето да е хубаво та да мога да изкарам и децата.....ама сега както духаааа студен вятър.....лошо време еййй :( :( не се оправи!

Танче,честит празник! :b Желая ти слънчев и усмихнат ден! :-p

Здравей Или и мерси за пожеланията.На теб също хубав и сънчев ден. :da

Re: Елхово

28 Мар 2009, 10:34

ох,това "сънчев" много ми харесва,че точно "Сънчо"е това,което все не ми достига! :)

Re: Елхово

29 Мар 2009, 17:31

ilimili написа:ох,това "сънчев" много ми харесва,че точно "Сънчо"е това,което все не ми достига! :)

Ех Или страшна си.Все намираш как да ме развеселиш. :) :) :)

Re: Елхово

31 Май 2009, 16:43

Здравей, tancheto86 искам да ти кажа, че не трябва да се чувстваш самотна и че света е по-малък от колкото си мислим.Аз съм родена в Ямбол и живеех там до завършване на средното си обр. сега съм във Варна, но това не е всичко чувала съм за Елхово и още как, а не само за него, но и за селото ти Мелница даже съм ходила там защото моята любима баба беше от там.Днес се регистрирах във форума и не очаквах, че ще намеря такава тема точно тук.Развълнувах се много защото вече съм далече от този красив край :da1 .А за хижата не е ли тази която се намира близо до манастирчето което реставрираха преди години?Тя беще полу разрушена, но ако са я оправили се радвам много :D
Добави отговор