Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Елхово

Re: Елхово

Мнениеот tancheto86 » 25 Мар 2009, 15:53

Ние живеем при майка ми и баща ми и найстина те много ни помагат.А другата баба(свекървата)е историята на Или.Глава да те заболи от тях,не живеят далеч само на 25 км. ама........Между другото второто ми дете е вече на 6 месеца а свекър ми още не я е видял бяла ли е черна ли е дет се вика :( ама нямам и голям зор де :)
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот Pavlina Nikolova » 25 Мар 2009, 16:08

Не я е виждал нито веднъж?!?!?! :? Сериозно ли! Не мога да повярвам - само съм чела до сега за такива хора (не познавам реално), но така съм възпитана, че не бих могла да постъпя като него. Аз обичам близостта. Още повече, че са близо ...

Еее, те бебетата ни наборчета, дето се вика :-p - моето е почти на 10 месеца! :D
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Елхово

Мнениеот tancheto86 » 25 Мар 2009, 19:16

Pavlina Nikolova написа:Не я е виждал нито веднъж?!?!?! :? Сериозно ли! Не мога да повярвам - само съм чела до сега за такива хора (не познавам реално), но така съм възпитана, че не бих могла да постъпя като него. Аз обичам близостта. Още повече, че са близо ...

Еее, те бебетата ни наборчета, дето се вика :-p - моето е почти на 10 месеца! :D

Звучи странно,но е вярно,не я е виждал въобще!И сголямата ми дъщеря беше така,с тях имахме проблеми за името й понеже аз я кръстих на майка ми а те искаха да е на тях(макар че и двамата имаха)и нея не я бяха виждали до 3 месец и може би още можеше да продължи ама аз я закарах на село и тогава я видяха за пръв път.
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот Pavlina Nikolova » 25 Мар 2009, 19:38

Това пък ми е много странно - претенции за имена и т. н. (маловажни неща, ако обичаш някого - внучето в случая), а всъщност абсолютно никаква заинтересованост към детето. Не го разбирам ...
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Елхово

Мнениеот tancheto86 » 25 Мар 2009, 22:55

tancheto86 написа:
Pavlina Nikolova написа:Не я е виждал нито веднъж?!?!?! :? Сериозно ли! Не мога да повярвам - само съм чела до сега за такива хора (не познавам реално), но така съм възпитана, че не бих могла да постъпя като него. Аз обичам близостта. Още повече, че са близо ...

Еее, те бебетата ни наборчета, дето се вика :-p - моето е почти на 10 месеца! :D

Звучи странно,но е вярно,не я е виждал въобще!И сголямата ми дъщеря беше така,с тях имахме проблеми за името й понеже аз я кръстих на майка ми а те искаха да е на тях(макар че и двамата имаха)и нея не я бяха виждали до 3 месец и може би още можеше да продължи ама аз я закарах на село и тогава я видяха за пръв път.


Ами да ти кажа на мене хич не ми беше странно защото имахме много проблеми с тях и за свадбата и за името и т.н.
Аз като я родих нито в родилно дойдоха да ни видят,нито питаха как сме що сме и т.н
Много ядове мнооооооогоооооо :( :( :(
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот Pavlina Nikolova » 26 Мар 2009, 00:14

Сигурно си привикнала и предпочиташ така, отколкото да ви създават ежедневни проблеми. Както е казал народът - всяко зло за добро! :D
Лека вечер!!!
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Елхово

Мнениеот tancheto86 » 26 Мар 2009, 00:46

Така е.
Лека и на теб. :-D :-D :-D
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот Pavlina Nikolova » 26 Мар 2009, 13:52

:D
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Елхово

Мнениеот tancheto86 » 26 Мар 2009, 14:09

Вчера в Елхово валя сняг,а аз пролет чакам..........уж синоптиците предвиждат затопляния ама то тва време знае ли се.А между другото в нашето село само за сведение казвам че най-голямата градушка която е валяла е колкото ябълка(голяма) :( :( :(
Ама то нали.....градушка бие :da слънце пече :da ние сме вече.....в Пловдив при Майки....... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот Strict » 26 Мар 2009, 14:25

ади идвайте за Цветната пролет
че след това се прибирам в Несебър за известно време :f
че и там имам малко ремонт по пещерата
и китките да ги съживявам :-vv
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

ПредишнаСледваща

Назад към ДРУГИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron