Switch to full style
Добави отговор

Re: Я да видим кой е в СофЕто

17 Сеп 2009, 11:16

Благодаря, момичета! :b
А пък днес дребосъчката постъпи в яслената група без ревове, даже с усмивка и подадени ръце, за да я вземат, към сестрата, която я прие. :D
После ще пиша как е минало. :D
Люси, а какво става с твоето слънчице?

Re: Я да видим кой е в СофЕто

18 Сеп 2009, 00:14

Поздравления Павлинка :-p само напред! :da

Re: Я да видим кой е в СофЕто

18 Сеп 2009, 06:42

Pavlina Nikolova написа:Благодаря, момичета! :b
А пък днес дребосъчката постъпи в яслената група без ревове, даже с усмивка и подадени ръце, за да я вземат, към сестрата, която я прие. :D
После ще пиша как е минало. :D
Люси, а какво става с твоето слънчице?


Ох блазе ти. С моята госпожица падна едно реване едно чудо. Добре, че беше само една седмица :) Сега всичко е наред :)

Re: Я да видим кой е в СофЕто

18 Сеп 2009, 14:00

Благодаря на всички!
Аз макар и късно да си дам отчета - вчера ми казаха, че е била много послушна, изобщо не е плакала и си е хапнала нещата на обяд.
Преди да я взема пък надникнах през прозореца, тя ме видя, усмихна се и тръгна към стъклото. Лелките казаха: "Я да видим кой идва, мама, ето едно послушно дете."
Днес пак я оставих без рев, пак е слушала, пак не е плакала, докато е била там. Малко е поспала даже. По техни думи не е от децата, които плачели, пак си е хапнала нещата. Казаха, че не е претенциозна към храната. Ще кажеш, че не знам. :) Та тя си хапва и лимони с кеф, въпреки че е толкова малка и въпреки че и ги давам без захар, мед или каквито и да е подсладители. :)
Е - вярно е, че засега е била първия ден само за 2,5 часа, а днес за 3,5, но вярвам, че ще си слуша много. :-p
Днес след яслата я оставих малко да походи сама по тротоара, а после и в коридора на етажа и се разсърди, щом я прибрах в тясната студентска стая, наблъскана с мебели и без особено място за ходене. :) :(
Но й се беше и доспало де, така че сега спинка спокойно, докато аз отново ви давам твърде подробен отчет. :) :(
Айде весел ден от мен, много поздрви и слънчеви усмивки! :da

П. С. Градинар, а вие кога мислите да я давате на градина принцесата или чак предучилищна?

П. С. 2 Айде изфуках ви се с послуното ни детенце! :) :-D :D :-p

Re: Я да видим кой е в СофЕто

18 Сеп 2009, 16:53

Павлинка много се радвам за малката :) Браво на нея :) Моята хубавица ще изкара година в яслите и после ще видим. Зависи дали ще можем да я запишем на градина (във Варна местата са малко кът). Но предпочитам да е на градина. :) Вашата ще я записвате ли на градина?

Re: Я да видим кой е в СофЕто

01 Окт 2009, 11:43

Ето ме и мен... Нямах интернет една седмица и направо щях да се пръсна :( Тези идиоти от БТК подменят някакви кабели цяла седмица :( Ако се бях хванала аз, сигурно по-бързо щях да го направя :) Павлинка, какво стана с изпитите? Как върви малката в яслата? Аз ходих на флората в съботата и естествено останах супер разочарована :( Пълна скръб... Само лукувици на зюмбюли и лалета ... Имаше и едни кактусчета, които бяха по-интересни..., но иначе нищо и половина :? Пък и то какво да очакваш като едновременно в НДК имаше флора, кожен свят, мебел и лов и риболов :? По 5-6 щанда от всяко и това е... драмата е невиждана :-D Ама карай... поне разходихме дребосъчето около НДК. Той много се радва на фонтаните и непрекъснато казваше "Мий, мий..." и искаше да скача вътре :) :b Е, това е от мен за днес :-da

Re: Я да видим кой е в СофЕто

18 Окт 2009, 18:03

:pp1
Ами аз също съм от София, живея и работя тука. Ще се радвам да се видим, да си бърборим и да си нарочим ден за срещи и кафе, биричка, кой каквото желае. Може и да обменим идеи, съвети и какво ли още не.
:da

Re: Я да видим кой е в СофЕто

18 Окт 2009, 20:12

pypylota написа::pp1
Ами аз също съм от София, живея и работя тука. Ще се радвам да се видим, да си бърборим и да си нарочим ден за срещи и кафе, биричка, кой каквото желае. Може и да обменим идеи, съвети и какво ли още не.
:da



Ох блазе ви оформихте се на групички .И вий станахте силно представена група като пловдивската. Бургазли много изоставаме май не мога да намеря повече от 2-3 ма в околността :)

Re: Я да видим кой е в СофЕто

18 Окт 2009, 20:56

Варненци сме повече и се надявам скоро да направим среща. Мисля да е другата седмица :)

Re: Я да видим кой е в СофЕто

19 Окт 2009, 20:30

Ваканцията ще си дойда в Бургас и ще дойда да ви видя в Сарафово, а и да измина пеша както винаги алеята покрай морето до солниците и нататък. :pp1
Добави отговор