Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

СРЕЩА

Re: СРЕЩА

Мнениеот tancheto86 » 03 Апр 2009, 12:33

ilimili написа:
tancheto86 написа:
ilimili написа:Танче,не плачи,ами работи по въпроса с транспорта! :-p

Ми Или освен с кракомубила да дойда :) друг начин не виждам,всички комший обиколих ама никой не ще да ми отдиса :( :( :( един имал работа,друг щял да ходи някъде си,трети лозя щял да реже през почивните дни.............и така как да не плача ми кажи :l :l :l :l :l :l

Свеки кола нямат ли?Кака ти?мисли!Незнам как там,ама...има време до утре!Що китка те чакааааааааааа.в цветарския магазин не ти ли е приятелка?Я опитай нея да прилъжеш.Ами,нямам повече идеи :da1

Или какини имат кола,но батко е на работа а не искам да тръгвам с чужда кола без собственика й...всичко става....С жената в цветарския сме приятелки колкото здравей ...здрасти...и така,а свекър ми отдавна няма кола а и с него никога няма да тръгна дори и да има щото е голям мрънкалник :(
А относно китките,те пак ще пристигнат при мене с Майки сме се уговорили :-D ама мене ме е яд че няма да мога да ви видя панайра и най вече че няма да мога да се запозная лично с вас :l
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: СРЕЩА

Мнениеот Neli Maneva » 03 Апр 2009, 15:44

не ми е работа, ама нали тренирам за свекърва, че и аз да кажа сега. Има едни големи работи на които им се вика автобуси. Фащай автобуса и не им се моли на комшии и приятели. Тръсни децата на свекито и си направи разходката. Отстрани изглежда лесно да си хванеш автобуса, ама незнам на тебе какво ти е :) И така и така ще даваш пари за бензин или с квото там се движи колата, мъжо под мищница ко трябва и на панаир :da
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04

Re: СРЕЩА

Мнениеот tancheto86 » 03 Апр 2009, 21:12

Neli Maneva написа:не ми е работа, ама нали тренирам за свекърва, че и аз да кажа сега. Има едни големи работи на които им се вика автобуси. Фащай автобуса и не им се моли на комшии и приятели. Тръсни децата на свекито и си направи разходката. Отстрани изглежда лесно да си хванеш автобуса, ама незнам на тебе какво ти е :) И така и така ще даваш пари за бензин или с квото там се движи колата, мъжо под мищница ко трябва и на панаир :da

Лесно казано,ама мераклий за гледане на лапета няма,понеже свекито гледа племеника и ако аз и трясна мойте,кат са върна мога да я завяра 2 метра под земята :) :) :) тоест да я уморят :-D
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: СРЕЩА

Мнениеот ilimili » 03 Апр 2009, 21:14

tancheto86 написа:
Neli Maneva написа:не ми е работа, ама нали тренирам за свекърва, че и аз да кажа сега. Има едни големи работи на които им се вика автобуси. Фащай автобуса и не им се моли на комшии и приятели. Тръсни децата на свекито и си направи разходката. Отстрани изглежда лесно да си хванеш автобуса, ама незнам на тебе какво ти е :) И така и така ще даваш пари за бензин или с квото там се движи колата, мъжо под мищница ко трябва и на панаир :da

Лесно казано,ама мераклий за гледане на лапета няма,понеже свекито гледа племеника и ако аз и трясна мойте,кат са върна мога да я завяра 2 метра под земята :) :) :) тоест да я уморят :-D

:) значи:приятното с полезното! :P Или "С 1 куршум-2 заека" :)
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: СРЕЩА

Мнениеот tancheto86 » 03 Апр 2009, 21:19

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Леле ако ма види какви ги пиша...........
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: СРЕЩА

Мнениеот ilimili » 03 Апр 2009, 21:21

tancheto86 написа::) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Леле ако ма види какви ги пиша...........

Ади,ся и ти...пепел ти на езика :-D
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: СРЕЩА

Мнениеот mama Dani » 03 Апр 2009, 22:38

Та всъщност за утре какво се разбрахме - 12 ч. пред четвърта палата, нали така! Айде да видим сега кой кум, кой сват... :da
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: СРЕЩА

Мнениеот ilimili » 03 Апр 2009, 23:33

Аз сигурно ще съм с малката(на девера брат) :)
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: СРЕЩА

Мнениеот mama Dani » 04 Апр 2009, 09:32

ilimili написа:Аз сигурно ще съм с малката(на девера брат) :)


Е как така мар` женичке - хем малката, па хем брат :) По какво ш са познайм - има една стара песен - "ша та чакам мила на перона, с шише ликьор и карамфил на ревера" - ха-ха! :) :) :)
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: СРЕЩА

Мнениеот Neli Maneva » 04 Апр 2009, 12:07

то туй на девера брат не значи ли, че с мъжът си ще е :) ама що в женски род бе :P
у наше село викат - на баба Злата шурея - а върви разбери с кой роднина ще е :)
да направите снимкииииииии, много снимки :da и на тръните
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към ПЛОВДИВ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: eaiqososos, Google [Bot]