Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

СРЕЩА

Re: СРЕЩА

Мнениеот tan4eto » 25 Апр 2009, 11:12

Ехо,какво става със срещата?Ще се виждаме ли и кога?Аз съм навита
:da :da :da
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: СРЕЩА

Мнениеот mama Dani » 25 Апр 2009, 11:19

Ми...дълго време мълчахте и аз не знам всъщност какво става със срещата, днес е събота и явно няма да се случи, защото вече съм разпределила деня в много сериозни домашни задачи....утре е неделя....хайде, казвайте!
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: СРЕЩА

Мнениеот HobGoblin » 25 Апр 2009, 11:23

И аз съм Ц, също съм си запланувал викенда :l
ако не можеш да намериш истината там където си, къде другаде мислиш да я търсиш
http://www.facebook.com/h0bg0bl1n
Аватар
HobGoblin
Експерт
 
Мнения: 346
Регистриран на: 21 Фев 2009, 00:33
Местоположение: София

Re: СРЕЩА

Мнениеот ilimili » 25 Апр 2009, 16:26

Тъкмо щях да отговоря като пионерче:"Винаги готов"! и вие ме прерязахте...А се чудех защо слънцето се скри :l
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: СРЕЩА

Мнениеот DarinaN » 27 Май 2009, 11:51

Може ли да ме присъедините към Вашата общност ? Бих са радвала, ако мога да се срещна поне с пловдивчани. Моля да ми кажете къде и кога организирате срещите си ако ме приемете, разбира се. Няма да е зле първо да обсъдите допускането ми / или не/ на една среща :)
Поздрави на всички маниаци - цветари от Пловдив.
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: СРЕЩА

Мнениеот Ордонез » 08 Окт 2010, 18:26

Здравейте разглеждайки форума установявам че имало пловдивска група на хората с хоби растения. Аз понеже съм нов и не ми е доста ясно , но предполагам е интересно да се беседва пийвайки питие някъде в някое закътано ресторантче. Да се надяваме , че скоро можем да се запознаем , ако има желаещи разбира се. С удоволствие бих почерпил колегите и колежките по чашка.
Аватар
Ордонез
Малко цвете
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Сеп 2010, 21:44

Re: СРЕЩА

Мнениеот DarinaN » 13 Окт 2010, 11:59

Ордонез написа:Здравейте разглеждайки форума установявам че имало пловдивска група на хората с хоби растения. Аз понеже съм нов и не ми е доста ясно , но предполагам е интересно да се беседва пийвайки питие някъде в някое закътано ресторантче. Да се надяваме , че скоро можем да се запознаем , ако има желаещи разбира се. С удоволствие бих почерпил колегите и колежките по чашка.


аз пък ще предложа да се направим една среща по време на есенното изложение - може през деня, може и вечерта . а специално " Ордонез" да не си измисли ангажименти или пък ранно ставане :D
през деня ще има и други откачалки / освен мене/
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: СРЕЩА

Мнениеот svetlozelen » 15 Окт 2010, 12:36

"ОТКАЧАЛКИТЕ" сме трима засега и май толкова ще си останем.Моля питието да е след посещение на изложението,за да не се блещим :? ,подпирайки се един на друг......с китки в ръце.Дано само не ми се объркат плановете с тия валежи,че в бранша сме като....когато ни свирнат,тръгваме веднага,само времето да не ни обърка,че се издавихме в тия дъждове!
Аватар
svetlozelen
Експерт
 
Мнения: 107
Регистриран на: 02 Фев 2009, 12:53

Re: СРЕЩА

Мнениеот DarinaN » 15 Окт 2010, 13:13

откачалките изобщо не "сме" трима, защото само аз и компания сме четирима . под страх от физическа саморазправа вали или не - са тук . другото ще се решава в движение
някой свирна, че изложението било от 28.10 до 31.10 / дано пак не оплескам датите, защото никога не съм знаела точно кога е/
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: СРЕЩА

Мнениеот Ордонез » 08 Апр 2011, 19:13

С цел да активирам темата, дойде пролет , така ще дойде и лятото, всичко се събуди , само ние спим :) . Айде де.
Аватар
Ордонез
Малко цвете
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Сеп 2010, 21:44

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към ПЛОВДИВ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron