Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

СРЕЩА

СРЕЩА

Мнениеот mama Dani » 21 Мар 2009, 11:40

Значи, пловдивчани ставаме напоследък известни с това, че много си говорим и много си се тачим, но хич не се срещаме. Предлагам най-после да вземем да се съберем и да отидем заедно да зяпаме "Цветна - та пролет", да се видим, да се посмеем и да пием по кафе на панаира, та ние да видим света и светът да види хора. :) :) Какво ще кажете??? / Поканата е и към всички останали общности, разбира се . :D
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: СРЕЩА

Мнениеот keisi-flowers » 21 Мар 2009, 11:43

mama Dani написа:Значи, пловдивчани ставаме напоследък известни с това, че много си говорим и много си се тачим, но хич не се срещаме. Предлагам най-после да вземем да се съберем и да отидем заедно да зяпаме "Цветна - та пролет", да се видим, да се посмеем и да пием по кафе на панаира, та ние да видим света и светът да види хора. :) :) Какво ще кажете??? / Поканата е и към всички останали общности, разбира се . :D

Браво на Mama Dani много хубава идея
Аватар
keisi-flowers
Малко цвете
 
Мнения: 96
Регистриран на: 20 Мар 2009, 14:35
Местоположение: asenovgrad

Re: СРЕЩА

Мнениеот Strict » 21 Мар 2009, 11:50

никога няма да можеш да събереш пловдивчанки
ако успееш ще стана католик :P
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: СРЕЩА

Мнениеот mama Dani » 21 Мар 2009, 12:14

Недей са зарича, щот кат станеш католик не мойш да са развеждаш!!! :) :) :)
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: СРЕЩА

Мнениеот Strict » 21 Мар 2009, 12:18

ша видиш ко ши стане...нимойш дори една да навийш да доди :P
затуй на 1 април пак ши си сама на панагиря :P
освен да ти звъня да додиш с нас дън блееш сама китките :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: СРЕЩА

Мнениеот tan4eto » 21 Мар 2009, 12:29

Няма да оставя mama Dani сама.Аз съм втората ,която с удоволствие ще я придружи на 1.04 в Панаира.Хайде трябва да увеличим бройката,трябва да се съберем повече форумци,все пък започва сезона на цветарите,трябва да обменяме опит и естествено да менкаме цветя :P
:da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: СРЕЩА

Мнениеот Strict » 21 Мар 2009, 12:55

ши си лафим след 1.април куту няма да додиш :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: СРЕЩА

Мнениеот tan4eto » 21 Мар 2009, 13:06

E ще видим и ще си поговорим де :-D Давам честна "скорпионска",че поне с един форумец ще се срещна на Панаира ,ха да видим :? :D :D :D
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: СРЕЩА

Мнениеот mama Dani » 21 Мар 2009, 13:09

[quote="tan4eto"]Няма да оставя mama Dani сама.Аз съм втората ,която с удоволствие ще я придружи на 1.04 в Панаира.Хайде трябва да увеличим бройката,трябва да се съберем повече форумци,все пък започва сезона на цветарите,трябва да обменяме опит и естествено да менкаме цветя :P
:da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1[/quote

На мама златното дете! :-p Танче, 1 април е сряда, ще трябва да помислим дали в първия ден да ходим или в събота поради две причини - откриването е тотална лудница и всичко е много скъпо първия ден и ще трябва да си взема отпуск, че нали съм работна... :P , събота - 4 април е добър вариант - вече не е така тъпкано с народ и не ще да отсъствам от работа, а и други форумци може би са по-свободни в уйкенда. Но каквото и да се предложи - няма проблем, решими са всички вариации, важното е да изберем дата, за да зная как да процедирам. :-vv. Striсt, нивгаш не съм била сама да блея по китки, миналата година зяпах с Майкъл, който единствен се отзова на поканата за форумска среща и добре, че поне имаше ескперт покрай мен та не купих безразборно китки. Таз година пак ша го поканя! :) :) :)
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: СРЕЩА

Мнениеот tan4eto » 21 Мар 2009, 13:19

mama Dani написа:
tan4eto написа:Няма да оставя mama Dani сама.Аз съм втората ,която с удоволствие ще я придружи на 1.04 в Панаира.Хайде трябва да увеличим бройката,трябва да се съберем повече форумци,все пък започва сезона на цветарите,трябва да обменяме опит и естествено да менкаме цветя :P
:da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1 :da1[/quote

На мама златното дете! :-p Танче, 1 април е сряда, ще трябва да помислим дали в първия ден да ходим или в събота поради две причини - откриването е тотална лудница и всичко е много скъпо първия ден и ще трябва да си взема отпуск, че нали съм работна... :P , събота - 4 април е добър вариант - вече не е така тъпкано с народ и не ще да отсъствам от работа, а и други форумци може би са по-свободни в уйкенда. Но каквото и да се предложи - няма проблем, решими са всички вариации, важното е да изберем дата, за да зная как да процедирам. :-vv. Striсt, нивгаш не съм била сама да блея по китки, миналата година зяпах с Майкъл, който единствен се отзова на поканата за форумска среща и добре, че поне имаше ескперт покрай мен та не купих безразборно китки. Таз година пак ша го поканя! :) :) :)

ОК :D Ще се разберем допълнително.Ще ти пратя до тогава на ЛС-то телефона си.Много се радвам :da :da :da :da :da
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Следваща


Подобни теми


Назад към ПЛОВДИВ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани