Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум

РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Драцена маргината

160.00 лева
от Antoinette

Аспидистра (Семейно щастие)

1.50 лева
от Antoinette

Хавортия

6.00 лева
от Antoinette

студоустойчив жълтоцъфтящ кактус за цъфтящ в друг цвят

Няма цена
от Bentan

Продавам увивно цветето -Мукуна пруриенс

Няма цена
от Riguha

Продавам Бенджамин (фикус Бенджамин Midnight Lady)

70.00 лева
от stdarvingov

ТЕМЕНУЖКИ РАЗСАД

0.30 лева
от ФАНКА И. ВЪЧКОВА

Теменужки Трикси - три цвята в една саксия

2.00 лева
от Светличка

Теменужки с голям цвят ( Viola Evo Big)

1.00 лева
от Светличка

Продавам корени МАЛИНИ Херитидж

15.00 лева
от attanasov

Станахме 1400 ! Честито на всички !

тук можете да намерите новини за сайта

Станахме 1400 ! Честито на всички !

Мнениеот cvetar » 30 Авг 2010, 15:49

Днес се е регистрирал 1400 -ният потребител - gosho.Радвам се,че расте броят на потребителите ни - дано намирате тук място за отмора,за научаване на нещо ново и нещо да се заразите,както и нещо да ни се похвалите... :-p :-p
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор

Re: Станахме 1400 ! Честито на всички !

Мнениеот kiara04 » 02 Ное 2010, 16:14

cvetar написа:Днес се е регистрирал 1400 -ният потребител - gosho.Радвам се,че расте броят на потребителите ни - дано намирате тук място за отмора,за научаване на нещо ново и нещо да се заразите,както и нещо да ни се похвалите... :-p :-p

и аз съм от новите потребители страхотен сайт си имате много ме радвате досега само съм чела но се присаединих за да ви покайа какви прекрасни растения си отглеждам от вече 2 години разбира се не беж жертви уви :l но се радвам че ви има :pp7 :pp4 :pp7
ако сърцето ти е тясно,какво значение има, че светът е широк?
Аватар
kiara04
Малко цвете

Мнениеот cvetar » 02 Ное 2010, 19:36

kiara04 написа:
cvetar написа:Днес се е регистрирал 1400 -ният потребител - gosho.Радвам се,че расте броят на потребителите ни - дано намирате тук място за отмора,за научаване на нещо ново и нещо да се заразите,както и нещо да ни се похвалите... :-p :-p

и аз съм от новите потребители страхотен сайт си имате много ме радвате ...

Затова се и стараем ! И някакси между другото,неусетно форумът навърши и 2 годинки...на 21.10.2010 ги направихме !Гледам,днес прехвърлихме и 1500... :-p :) А да ни е честито!!! :pp4
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
Аватар
cvetar
Първи модератор

Мнениеот kiara04 » 03 Ное 2010, 20:26

cvetar написа:
kiara04 написа:

и аз съм от новите потребители страхотен сайт си имате много ме радвате ...

Затова се и стараем ! И някакси между другото,неусетно форумът навърши и 2 годинки...на 21.10.2010 ги направихме !Гледам,днес прехвърлихме и 1500... :-p :) А да ни е честито!!! :pp4

:b :b честито на всички НЕВЕРОЯТНИ СТЕ! :pp4 :pp4 :pp4 :pp4 надявам се да съм с вас и за 3-тата годинка :-D
ако сърцето ти е тясно,какво значение има, че светът е широк?
Аватар
kiara04
Малко цвете

Мнениеот cvetar » 18 Мар 2011, 19:40

Днес,малко преди Първа пролет, "пораснахме" до 1700 потребители !! :-p Честито и много радост в отглеждането на цветята Ви желая ! Нека пролетта Ви донесе нови цветя и удоволствие от докосването до тяхната красота !
Аватар
cvetar
Първи модератор

Мнениеот zamakat » 19 Мар 2011, 14:42

Поздравления за форума :f , поздравления и за всички ветерани, че началото много трудно беше като всяко начало. :da1 Поздрави на всички с настъпването на пролетта, много я чакахме. :da
Аватар
zamakat
Експерт

Подобни теми

Назад към НОВИНИ ЗА ФОРУМА И САЙТА