Switch to full style
тук можете да намерите новини за сайта
Добави отговор

ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

14 Фев 2010, 16:05

В унисон с пролетното настроение, реших да променя и визията на форума. Надявам се да Ви хареса :) Ще се радвам на Вашите мнения :da :da1 :)

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

14 Фев 2010, 16:23

Много ми харесва! БРАВО! :-vv

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

14 Фев 2010, 17:45

И на мен ми харесва промяната !!Благодаря ти,че си се потрудил !

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

14 Фев 2010, 17:48

cvetar написа:И на мен ми харесва промяната !!Благодаря ти,че си се потрудил !


Остава само да преведа бутоните, но днес вече ще празнуваме :) Радвам се, че ви е харесал !

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

15 Фев 2010, 00:43

Ха... приятна изненада !!! Много ми харесва !!! Браво :-p

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

15 Фев 2010, 11:41

Супер е! В любимите ми жълто-оранжеви цветове! Само едно нещо не намирам. Имаше преглед на най-новите мнения( т.е. от последното ми посещение на сайта до настоящото).Аз ли не го намирам или...

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

15 Фев 2010, 12:19

baba_tzveta написа:Супер е! В любимите ми жълто-оранжеви цветове! Само едно нещо не намирам. Имаше преглед на най-новите мнения( т.е. от последното ми посещение на сайта до настоящото).Аз ли не го намирам или...


Намира се точно под обявите от Продавалника. Казва се "Виж новите мнения" :)

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

15 Фев 2010, 12:32

А аз направо се изненадах.Имам табличка с любими сайтове с падащо меню ,натискам форума ни, но ми се отваря нещо друго,натиснала съм нещо друго явно, избирам тоз път правилно - форум Енциклопедия цветя и за моя изненада :? пак ми се отваря нещо друго-Абе викам си -какво става тука,какво пак обърках,гледам, гледам-пише си Енциклопедия и чак тогава включих ,че има промяна :) Браво- много хубаво се е получило, много по добре е като дизайн

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

15 Фев 2010, 12:40

Gradinar написа:
baba_tzveta написа:Супер е! В любимите ми жълто-оранжеви цветове! Само едно нещо не намирам. Имаше преглед на най-новите мнения( т.е. от последното ми посещение на сайта до настоящото).Аз ли не го намирам или...


Намира се точно под обявите от Продавалника. Казва се "Виж новите мнения" :)

Благодаря, то не се иска много акъл, трябва само да прочетеш, ама нейсе...с нас бабите е така.

Re: ПРОМЯНА НА ВИЗИЯТА НА ФОРУМА

15 Фев 2010, 12:42

Чесно казано и на мен ми харесва много повече от предния вариант :) Много се радвам, че и на вас ви харесва. Това означава, че трудът ми не е отишъл на вятъра :) :) :)
:pp3 :pp4 :pp5 :pp7
Добави отговор