Switch to full style
тук можете да намерите новини за сайта
Добави отговор

Re: Първи рожден ден на Форума

21 Окт 2009, 10:47

Честит рожден ден и от мен :) Мисля да понапиша какво сме постигнали за тази 1 година, но след мъничко :)

Re: Първи рожден ден на Форума

21 Окт 2009, 13:07

Е, не може да бъде. Точно днес, без да зная, за празника, писах в темета "Да се представим" и в после видях че днес всъщност не е обикновен ден.
Честит рожден на всички съфорумци и най - вече отправям поздрави към тези които създадоха този сайт :pp4
Последна промяна milimi на 22 Окт 2009, 09:51, променена общо 1 път

Re: Първи рожден ден на Форума

21 Окт 2009, 14:37

Честит Рожден Ден :pp4
Изображение
Незнам защо, но като се замислх какво да напиша ...,ей така в ума ми изникна ....:pp3
Нали си имал рожден ден? Чекам да ми пееш. Знаеш ли я оная: "Ой, тигре, тигре, имаш ли пари…" Ела ти да почерпиш, да не дойдеме ние да се почерпиме!
Айде шефе ти си :pp3

Re: Първи рожден ден на Форума

21 Окт 2009, 17:57

Изображение
С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА УСПЕХ И ДА СТАНЕМ НЯКОЛКО ПЪТИ ПО 700

Re: Първи рожден ден на Форума

21 Окт 2009, 18:44

:da1 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН :da1

МНОГО :pp4 ЗА ВСИЧКИ ОТ МЕН !!!!

Re: Първи рожден ден на Форума

21 Окт 2009, 21:02

:pp1 :pp3 :pp4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Нека има още много рождени дни форумът на любителите на растения.
Благодаря на създателите и форумниците за приятните хора с които се запознах задочно, а с някои и лично! Ако не беше форумът нямаше да имам мечтания от мен декоративен нар. Днес пристигна, радвам му се като на внуче, ще направя от него бонзай за внучката и ще и го оставя наследство за нея и децата и.
:pp2 :pp1

Re: Първи рожден ден на Форума

21 Окт 2009, 21:36

Така мисля, че сега е мястото да кажа какво сме направили за тази година.
Както знаете вече форума стартира точно преди 1 година. Имаме вече над 800 членове и се надявам прогресивно да нарастват. До момента са пуснати 6250 мнения във 540 теми. Средно на ден имаме по 400 уникални посещения и около 1500 импресии (презареждания). До тук със статистиката. Сега малко благодарности :).

Първо искам да благодаря на Модератора на форума - Cvetar с чиято помощ този форум е факт. Благодаря ти за търпението и отдадеността!

Благодаря на експертите - Zamakat (Ани), Hob Goblin (Пламен), Алпина, Neli Maneva, mama Dani, Мериголд, КалиД и svetlozelen за тяхната огромна помощ която оказват на всички нас.

Благодаря и на всички останали потребители за тяхното присъствие и създаването на тази приятна и уютна обстановка.

С Ваша помощ успяхме да създадем едно приятно виртуално място, без интриги, вманиачени Модератори и строги като в казарма правила в което да оставим нашите знания и любов за Негово Величество ЦВЕТЕТО :)

Честито на Всички :) :pp4 :pp4 :pp5 :pp7 :v :-v :da :b :ppp :-p :-p

Re: Първи рожден ден на Форума

22 Окт 2009, 13:32

Аз благодаря на всички от форума - годишнината е повод да ви пожелая много здраве и любов към близките ви и вашите цветя,заради които всъщност се събираме тук...Бих искал да сте малко по-активни в споделянето на опита си по отглеждане на различни цветя - все пак има доста като нас,които искат да научат повече.А това,че създаваме приятна,без караници и простотии атмосфера,е заслуга на всички. :-p

Re: Първи рожден ден на Форума

23 Окт 2009, 18:17

Хайде наздраве :-p :da :b

Re: Първи рожден ден на Форума

23 Окт 2009, 22:44

Gradinar написа:На 21.10.2009 нашия форум става на една годинка. Тогава мисля да направя един кратък разбор на това което сме постигнали. А мисля, че то не е малко :)

:b :pp2 4estitv rojden den ,badete jivi i zdraavi i mnogo uspexi! :da :da :da
Добави отговор