Switch to full style
тук можете да намерите новини за сайта
Добави отговор

Re: Нови раздели в сайта

30 Мар 2009, 22:49

Виждам, че и темите са разместени уместно. Само че това не е обозначено в подфорумите, от които идват. Така, който не е разбрал, ще се чуди къде са отишли темите. Но това е временно неудобство, докато ги намерим. :D Ами ако някой нов пусне тема на неправилното място и му бъде преместена??? Как ще разбере къде е, ако не се сети да се "разрови" или да я потърси чрез Гугъл? Може да помисли, че е изтрита или нещо друго. Не би ли трябвало загавието да остава в стария подфорум, но отпред да пише "Преместена" и щом я отвориш да се пренасочва към правилния подфорум??? Това би било за удобство.

Re: Нови раздели в сайта

30 Мар 2009, 23:36

Pavlina Nikolova написа:Виждам, че и темите са разместени уместно. Само че това не е обозначено в подфорумите, от които идват. Така, който не е разбрал, ще се чуди къде са отишли темите. Но това е временно неудобство, докато ги намерим. :D Ами ако някой нов пусне тема на неправилното място и му бъде преместена??? Как ще разбере къде е, ако не се сети да се "разрови" или да я потърси чрез Гугъл? Може да помисли, че е изтрита или нещо друго. Не би ли трябвало загавието да остава в стария подфорум, но отпред да пише "Преместена" и щом я отвориш да се пренасочва към правилния подфорум??? Това би било за удобство.


Павлинка, става въпрос за темите в сайта, не във форума !!!

Re: Нови раздели в сайта

31 Мар 2009, 08:33

Да де, но примерно видях, че темата ми за цитрусите е преместена от "Храстовидни" в "Декоративно-цъфтящи". Аз това имах предвид. Иначе на мен това не ми е проблем и далеч не ми създава неудобство, защото я намерих много лесно. Предполагам, че това не би затруднило и повечето от другите, но може и да се намери някой, който да не се ориентира веднага. :D
Просто дадох идея това с "Преместена" да се включи занапред (както е в много други форуми), но както си прецените. :D И без това, ако се включи, ще се налага темата да се вижда и в неправилния подфорум. :D Иначе е много по-подредено и професионално изпипано. Сайтът и форумът се развиват чудесно. :da1

Re: Нови раздели в сайта

31 Мар 2009, 09:57

Pavlina Nikolova написа:Да де, но примерно видях, че темата ми за цитрусите е преместена от "Храстовидни" в "Декоративно-цъфтящи". Аз това имах предвид. Иначе на мен това не ми е проблем и далеч не ми създава неудобство, защото я намерих много лесно. Предполагам, че това не би затруднило и повечето от другите, но може и да се намери някой, който да не се ориентира веднага. :D
Просто дадох идея това с "Преместена" да се включи занапред (както е в много други форуми), но както си прецените. :D И без това, ако се включи, ще се налага темата да се вижда и в неправилния подфорум. :D Иначе е много по-подредено и професионално изпипано. Сайтът и форумът се развиват чудесно. :da1


Павлинка сега захапах какво имаш в предвид :) Ще направя необходимите корекции по форума :)

Re: Нови раздели в сайта

31 Мар 2009, 10:22

А! И да не направиш - на мен не ми е проблем. Да му мислят, на които им е. :-D :)
Весел ден от мен! :-v
Добави отговор