Switch to full style
тук можете да намерите новини за сайта
Добави отговор

Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 15:05

Очаквайте скоро пускането на нова секция във форума "Предлагам/Търся".
Във нея всеки потребител ще може да опише какво цвете предлага, да му сложи снимки и при желание може да му слага цена. Ще може да се описва търсено цвете, отново възможност за описание и снимков материал.

Подобен сайт е http://prodavalnik.com , но той е доста комерсиален. Смятам да наблегна най-вече на търсенето и предлагането между потребители без заплащане, но ще оставя и опцията за заплащане при желание на потребител.

Ако имате някакви допълнителни идей или предпочитания пишете :)

Re: Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 16:13

дадения линк е неактивен :f

Re: Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 16:37

Коригирано :)

Re: Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 17:54

Gradinar написа:Очаквайте скоро пускането на нова секция във форума "Предлагам/Търся".
Във нея всеки потребител ще може да опише какво цвете предлага, да му сложи снимки и при желание може да му слага цена. Ще може да се описва търсено цвете, отново възможност за описание и снимков материал.

Подобен сайт е http://prodavalnik.com , но той е доста комерсиален. Смятам да наблегна най-вече на търсенето и предлагането между потребители без заплащане, но ще оставя и опцията за заплащане при желание на потребител.

Ако имате някакви допълнителни идей или предпочитания пишете :)


Това кога ще заработи ?

Re: Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 20:23

Това е чудесна идея, аз лично ще подарявам каквото мога, макар да е два милиметра - щом мога да доставя радост на някой - не бих се замислила. никога не бих продала на приятел- форумец. :-p

Re: Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 20:50

mama Dani написа:Това е чудесна идея, аз лично ще подарявам каквото мога, макар да е два милиметра - щом мога да доставя радост на някой - не бих се замислила. никога не бих продала на приятел- форумец. :-p

Това е чудесна идея, аз лично ще подарявам каквото мога, макар да е двадесет сантиметра- щом мога да доставя радост на някой - не бих се замислил :) :) :)

Re: Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 22:54

ха-хаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Re: Очаквайте скоро...

22 Яну 2009, 23:27

:) :) :)

Re: Очаквайте скоро...

23 Яну 2009, 12:39

Само да попитам -ние нали имаме такава секция -ПОДАРЯВАМ, РАЗМЕНЯМ, ПРОДАВАМ и аз тъкмо си мислех да пиша още неща там и сега се обърках -тя ли ще се преименува или ще има нова още една такава.Аз имам разни цветя за тези дейности и щях да пиша там но чакам някой да ми качи снимките.
Според мен имаме нужда от секция-ТРАНСПОРТ, ДОСТАВКА или нещо подобно когато някой пътува за някъде и........ така де -разбирате ме какво искам да кажа. Не знам кажете си мнението :-D :)

Re: Очаквайте скоро...

23 Яну 2009, 13:15

zamakat написа:Само да попитам -ние нали имаме такава секция -ПОДАРЯВАМ, РАЗМЕНЯМ, ПРОДАВАМ и аз тъкмо си мислех да пиша още неща там и сега се обърках -тя ли ще се преименува или ще има нова още една такава.Аз имам разни цветя за тези дейности и щях да пиша там но чакам някой да ми качи снимките.
Според мен имаме нужда от секция-ТРАНСПОРТ, ДОСТАВКА или нещо подобно когато някой пътува за някъде и........ така де -разбирате ме какво искам да кажа. Не знам кажете си мнението :-D :)


Става въпрос за следното:
Секция в която ще могат да се предлагат цветя, семена или резници, като за всяко предлагано нещо ще има възможност да се постави снимка и да се даде конкретно описание. Интерфейса е по-добър и всичко е доста по-разбираемо от сега :)
Добави отговор