Switch to full style
Къде какви цветя отглеждате
Добави отговор

Какво отглеждате в кухнята?

11 Ное 2008, 13:32

Какво отглеждате в кухнята?

Re: Какво отглеждате в кухнята?

20 Яну 2009, 21:01

Ами това е кухненската ни маса :D
Изображение
Изображение
Изображение
малко са кофти от телефона ,но като направя нови ще ги сменя :D

Re: Какво отглеждате в кухнята?

22 Яну 2009, 13:18

при мен в кухнята са ;кактусите,шефлера,аспидистра,вашинктония,красула,каланхое и нюбебе пасифлора

Re: Какво отглеждате в кухнята?

23 Яну 2009, 16:47

Забравих да кажа, че на перваза в кухнята се "гъчкат" сентполии, дифенбахия, 1 месембриатемум, азалия, авокадо, каланхое и чаша с резници... :) Голяма война беше с мажо, докато извоювам широк перваз... :(

Re: Какво отглеждате в кухнята?

24 Яну 2009, 17:57

:( те войните за пусто място край нямат. замислих се за това как мама дани ги е изброила и тя наредените любимки,то май за наште мъже и поЕДИН ЛИАН ДА ПУСНЕМ ОТ ТАВАНА И глей к'во става.и без това ме обвиняват че е джунгла унас .то и един павиан да се намира,така де....няма нищо лошо :da :-vv

Re: Какво отглеждате в кухнята?

24 Фев 2009, 00:15

Моята кухня е приютила две якобинийки,бананче,шефлерки,хибискусче,цикас,4 пиперомии,хирита,радермахера,аспарагусче,два сциндапсуса,замиокулкас,две бегонии,два фикуса,хоя,десет сентполийки,стогодишно алое и резници на стефанотис,хоя и бръшлян.Почти всички са едногодишни бебета. :b :) :) :)

Re: Какво отглеждате в кухнята?

24 Фев 2009, 12:49

Кали ,я кажи нещо повече за това стогодишно алое, че съм фен на алоетата и ги колекционирам.

Re: Какво отглеждате в кухнята?

01 Мар 2009, 01:21

Сто годишно алое казваме на агаве американа.Моите са две, с бели ивици по края.Обичат слънце,умерено поливане,зимата много рядко.Лятото директно в градината.Зимата обратно в саксията и на хладно.Издържат до 5-6 градуса.Заемат много място и имат остри шипове,които отрязвам,да не бучат. :)

Re: Какво отглеждате в кухнята?

01 Мар 2009, 20:02

КалиД написа: имат остри шипове,които отрязвам,да не бучат. :)

без бодли му се губи красотата на агавето. Един трик който измисли дъщеря ми и реши проблема с бодлите. Всяка есен като го внесем агавето и тя отрязва от фибран тапички и ги забива върху бодлите. Става много красиво и не боде, може и с парченца от коркова тапа :da1

Re: Какво отглеждате в кухнята?

01 Мар 2009, 22:26

:) е,аз режа само милиметърче. :-p
Добави отговор