Switch to full style
Къде какви цветя отглеждате
Добави отговор

Какво отглеждате на терасата?

11 Ное 2008, 13:31

Какво отглеждате на терасата?

Re: Какво отглеждате на терасата?

16 Яну 2009, 20:07

Много неща гледам на терасата ето някои от тях
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Re: Какво отглеждате на терасата?

17 Яну 2009, 13:32

Поздравления.Страхотни рози и сакъзи. :f

Re: Какво отглеждате на терасата?

19 Яну 2009, 19:58

На терасата според кефа общо взето се гледат такива китки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение - тази роза се беше покатерила до горе, но я орязах есента и вече не е на терасата...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Снимките са правени с мобила, тогава още нямах цифров апарат и затова са малко кофти, но все пак е ясно за какви китки става въпрос - и всъщност нищо особено...

Re: Какво отглеждате на терасата?

19 Яну 2009, 20:07

mama Dani прекрасни китки :da1 ,общо взето май това се глада на всички тераси :D

Re: Какво отглеждате на терасата?

19 Яну 2009, 21:26

Емии ...да. Така е общо-взето.

Re: Какво отглеждате на терасата?

27 Фев 2009, 15:48

На терасата отглеждам дебелец. Изключително издръжливо и некапризно растение, което дори предпочита външната среда. Засега го имам само в Добрич, но ще си взема и в София, защото много, много го харесвам и дори е едно от любимите ми.

Re: Какво отглеждате на терасата?

27 Фев 2009, 15:52

Виждам, че Чародейка има на терасата рози. Искам да я попитам от минирозите ли гледа или дворни такива? Защото аз имам роза, посадих я миналата година в кошче за боклук от най-обикновените. Разви се, но далеч не блестящо, както се надявах. Та искам да попитам каква е тайната на красивите ти рози - сортът или начина на отглеждане? Е, аз миналата година малко късно я засадих де и беше топличко ... Тази година се надявам на повече! :D

П. С. Имате страхотни цветя, а аз изобщо не ви и доближавам, а за бройката изобщо да не говорим. :) Но все пак точно вмомента не цветята са ми на дневен ред. :D

Re: Какво отглеждате на терасата?

27 Фев 2009, 16:14

аз пък нямам рози :l :l :l

Re: Какво отглеждате на терасата?

27 Фев 2009, 18:34

Strict написа:аз пък нямам рози :l :l :l

Искаш ли да ти подаря една мини роза с шарени цветове- да си върна жеста.
Добави отговор