Switch to full style
Добави отговор

Съобщение за Мериголд

05 Мар 2009, 18:01

докладвам че на четвъртък пазара
в магазинчето на Лора
има еритрина и безброй луковични китки:da

Изображение

Re: Съобщение за Мериголд

05 Мар 2009, 21:26

Може ли и и нии да се впишем тук, освен Мериголд, защото като съзрях какво има при Лорчето и направо...Изображение!!! Утре отивам да видя, че миналата седмица имаше само окапали бромелии и бях много разочарована, но явно е заредено както се вижда.

Re: Съобщение за Мериголд

07 Мар 2009, 19:18

Отивам аз вчера и зяпай-гледай - и няма нищо. И накрая питам мацката - имате ли еритрина? - и тя - ме погледна умно и ми вика "Не и никога не съм имала..." И аз много разочарована седнах насред пазара на едно бистро и за утеха с дружката си говорихме за мъже :) Малко по-късно разбирам, че продавачката хич не се казва Лора. :? Ау, къв резил, аз съм била в друг магазин :) :) :) /да ме прощава Лорчето!/

Re: Съобщение за Мериголд

07 Мар 2009, 20:52

Мерси, сигурно скоро са ги заредили, защото не съм мярвала там. Става въпрос за магазинчето със семената и луковиците Велида нали?

Re: Съобщение за Мериголд

07 Мар 2009, 20:57

Мериголд написа:Мерси, сигурно скоро са ги заредили, защото не съм мярвала там. Става въпрос за магазинчето със семената и луковиците Велида нали?

ми името му не го знам...
но е в един гараж и до него има магазин за мед и пчелни работи

Re: Съобщение за Мериголд

07 Мар 2009, 21:22

Те това де :D

Re: Съобщение за Мериголд

09 Мар 2009, 20:37

Бях в магазинчето, но е била само една и са я продали на някакъв друг пазар вчера. Уф, ще чакам пак да попадна на находка :l

Re: Съобщение за Мериголд

16 Мар 2009, 23:52

Днес вземам вестник 24часа
и на новинарската страница чета следното:
Невена вече има еритрина :da1

Re: Съобщение за Мериголд

17 Мар 2009, 00:16

Майкъл, ти си по-бърз от БТА. Днес си я взех (специална доставка) :P
Добави отговор